Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Co dyrektor “Arkham City” sądzi o PlayStation Move, Kinect’cie i grach w technologii 3D?
Sefton Hill dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat zbliżających się technologii od Sony i Microsoft’u.

Kiedy zwiedziliśmy Rocksteady aby dowiedzieć się więcej o fabule jak i samej grze Batman: Arkham City, wszyscy dopiero co wrócili z targów E3, gdzie Move, Kinect oraz technologia 3D były dość głośnymi atrakcjami. Hill nie chciał nic powiedzieć, czy nadchodzący sequel Batmana będzie obsługiwał któreś z tych technologii. Wyraził natomiast swoją opinie na temat wszystkich technologii:

3D:
“Myślę, że 3D jest super – Nie sądzę, że możemy mówić coś na ten temat w obecnej chwili ale myślę, że jest to interesujące rozwiązanie dla gier video”.

Move i Kinect:
“Według mnie, obie te technologie są bardzo ciekawe. Myślę, że Move może być nieco bardziej przydatny dla zapalonych graczy, z tego co widziałem głównie dlatego, że nie mogę grać i leżeć na swojej sofie równocześnie – to mój jedyny argument. Kinect wydaje mi się interesujący. Zdecydowanie, chciałbym zobaczyć więcej gier, które są przez niego obsługiwane. Microsoft nie powiedział wiele o Kinect’cie, więc chciałbym widzieć w co rzeczywiście będę mógł się nim bawić, poza Dance Central.”

“Myślę, że Move będzie zdolny współpracować z wieloma istniejącymi tytułami, jak np. Resident Evil 5, do którego robią poprawki i takie tam. To na pewno ciekawy obszar do działań. Jak to odniesie się do Batmana, kto wie? Są to dość odmienne doświadczenia, tak więc nie sądzę, że będą one zastępować istniejące gry. To będzie zupełnie inne doświadczenie.”

“Kupujesz Kinect’a. Kupujesz do niego gry. Zdobywasz nowe doświadczenia na Kinect’cie. Nie robisz nic innego, tylko grasz w swoje hardcorowe gry, twoje Call of Duty albo cokolwiek innego. Nie widzę, że gry takiego typu będą chciały zacieśnić współpracę z tą technologią. Myślę, że to kolejny rozgłos, które te technologie ze sobą niosą.”

źródło gameinformer.com

6 odpowiedzi na „Czy Move, Kinect lub 3D zawitają w następnym Batmanie?”

  • Przyznam szczerze, że faktycznie fajnie by sie gralo w Arkham City w okularach 3D w AA byla to zabawa przednia 🙂

  • Dokładnie, Batman zdecydowanie nie pasuje do tego rodzaju technologii (Kinect,Move)

  • @Michas: Kinekt, to kontroler ruchowy do konsoli Xbox 360. Dzięki niemu nie potrzeba używać kontrolera, hasło urzędzenia brzmi “Ty jesteś kontrolerem”.

    Co do dalszych pytań, Move to konkurencja Kinekta (PS3), tylko że tam używa się 2 bezprzewodowych Pilotów.

    Mam nadzieję, że nie będzie tu wprowadzane żadne z ww. No może, skusiłbym się na 3D, ale Move i Kinekt będą jedną wielką kaszaną i wątpię, abym chciał grać w tak dobrą grę zniechęcając się machaniem rękoma przed TV.

  • Ciekawe czy bedzie sprzedawany z okularami jak pierwsza czesc.

  • Juz wyobrazam sobie gre w 3D !!!!!

  • Co to ta technlogia Kinekt?