Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Studio Rocksteady ma na swoim koncie najlepszą grę o Mrocznym Rycerzu. Zapewnia nas również, że dużo więcej czekać nas będzie w najnowszej odsłonie Batmana. Mowa oczywiście o Arkham City. W rozmowie z developerem, współzałożycielem Rocksteady – Sefton Hill’em, dowiadujemy się o rozwoju studia oraz gotowości do podjęcia większego ryzyka:
“W momencie, gdy tworzyliśmy Arkham, nasze zaufanie w studiu zaczęło się rozwijać”, powiedział. “Po wydaniu gry, studio rozwinęło się jeszcze bardziej. Teraz jestem bardzo zadowolony, ponieważ, jako developer patrzę na nasz zespół i nie sądzę, że studio osiągnęło już swój limit. Wciąż myślę, że mamy wiele w zanadrzu .”
Hill oznajmił, że Rocksteady rozwija się również pod względem możliwości i jest on bardzo podekscytowany wynikiem przyszłej produkcji:
“Nie sądzę, że Arkham Asylum pozostanie najlepszą grą, jaką stworzyliśmy. Jako firma rozwijamy się przez cały czas.”
“Developer, który jest pewny swoich czynów, bierze na siebie całe ryzyko i to w końcu prowadzi do bardziej innowacyjnych doświadczeń”, powiedział.
“Dobry wynik przeglądów nakłania cię do myślenia – “Wiesz co, pokładajmy wiarę w to, co robimy, bo wierzymy, że możemy zrobić coś bardzo wyjątkowego.”

Hill podaje Arkham Asylum jako przykład, gdzie podjęto ryzyko, które zostało bardzo dobrze odebrane przez recenzentów i graczy, zarówno zachęcając Rocksteady do odwagi w przyszłości…
“Jeśli jest zbyt dużo arogancji – można przeforsować złe pomysły. Musisz spróbować czegoś innego, oczywiście, jeśli zdajesz sobie sprawę, że to nie działa, trzeba pokory, aby wrócić do deski kreślarskiej”, powiedział.
“Więc musisz być arogancki i pokorny jako studio… oczywiście, nie można spodziewać się obu tych cech u jednej osoby [śmiech], ale te cechy powinny być fundamentami dla studia – śmiałe kreacje sprawdzają się świetnie, innowacyjne pomysły są tak dobre, jak te, które mogą mieć kilka błędów, jednak studio nie boi się ich przytoczyć.”
“To dlatego jestem zachwycony jeżeli chodzi o nasze studio; bardzo dobrze je wykreowaliśmy”.
Rocksteady ma teraz trudne zadanie do wykonania, godne kontynuacji Arkham Asylum, a podróż z Batman: Arkham City już się przecież rozpoczęła!

źródło http://www.computerandvideogames.com

Jedna odpowiedź na „Rockstedy: Stać nas na coś lepszego niż Arkham Asylum”