Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Gra Batman Arkham City wciąż zbliża się do nas dużymi krokami, a w Internecie można znaleźć coraz więcej ciekawostek na jej temat. Najnowsze informacje pochodzą z nowego podglądu z Official PlayStation Magazine UK, było w nich zawarte mało szczegółowych opisów dotyczących gry lub ustawień, najciekawsze z nich to duże prawdopodobieństwo pojawienia się kilku nowych pojazdów w grze oraz system co-op i multiplayer.

Jak zapowiada OPM, powierzchnia tytułowego Arkham City (które, jak stwierdzono wcześniej, będzie zawierało cały oddzielony teren od miasta Gotham z wszystkimi znanymi przestępcami) będzie pięć razy większa od powierzchni Arkahm Asylum z gry.Oznacza to, że Batman będzie mógł zastosować wiele różnych możliwości do przemieszczania się po uniwersum gry. Będzie mógł np. używać wyrzutni, dzięki której zaczepi się szczytu budynku, co pozwoli mu na przemieszczanie się w stylu a’la Spider-Man. Nasuwa się pytanie, czy pojazdy pomogą nam w odkrywaniu nowych okolic miasta, przedstawiciel PR dał tylko do zrozumienia, że “Jest to coś, czym zajmiemy się późniejszym terminie.”
W mediach można usłyszeć coraz więcej informacji na temat trybu kooperacji, w której drugi gracz będzie mógł się w cielić w postać Kobiety-kota. Jej bat miałby te same zastosowania jak chwytak Batmana, w tym momencie nasuwa się kolejne pytanie – czy ten system okaże się grywalny i zadowalający dla graczy? Reżyser gry – Shefton Hill powiedział, że “nie wolno mu wypowiadać się na ten temat.”
Na koniec chciałbym dodać, że ten artykuł nie został dodany przez wiele serwisów internetowych o grze Batman Arkham City, na szczęście nie jesteśmy jednymi z nich 🙂

źródło 1up.com

3 odpowiedzi na „Batman: Arkham City z pojazdami oraz Catwoman w trybie Co-Op”

  • Co-Op może być fajnym pomysłem, ale multiplayer? nie wyobrażam sobie jak mogło by to wyglądać… Co do pojazdów to sam nie wiem, z jednej strony fajnie byłoby pojeździć Batmobilem, z drugiej strony mogło by zepsuć klimat gry jak już wspomniał Vernik. Mogłoby wyjść coś takiego, jakby Arkham Asylum było filmem The Dark Knight (świetnym), a następna część stała by na poziomie filmu Batman i Robin z George’m Clooney’em i dubbingiem (DNO). Znając możliwości panów z Rocksteady gra zapewne będzie wypasiona i myślę że nie schrzanią roboty.
    Out 🙂

  • Niekoniecznie. Te wywiady były przeprowadzane jakiś już czas temu 🙂 Zreszta obecnie gra jest w fazie Beta i naprawiane sa liczne bledy 🙂

  • Pojazdy i Multiplayer = jaki badziew. Tylko popsują tym grę i cały zajebisty klimat… Żeby była sama kooperacja, bo ten pomysł jest świetny, ale multi? Dajcie spokój.

    “Jest to coś, czym zajmiemy się w późniejszym terminie.” < ach, no czyli jednak gry nie skończyli 🙂