Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Jak już wiecie nie próżnujemy w pracach nad serwisem. Właśnie pojawił się przygotowany specjalnie dla was dział “Trofea”. Piszemy w nim o nagrodach, które możecie zdobyć podczas gry w Batman: Arkham Asylum. Autorem tekstu jest jeden z naszych redaktorów: Skyhawk.  Możecie go znaleźć pod tym linkiem. Poza tym zapraszam wszystkich do rozwiązywania zagadek przygotowanych przez naszego gościa specjalnego. Kim jest ta tajemnicza postać? Dowiecie się na forum. Trwa tam właśnie rozwiązywanie II wskazówki( Na pierwszą odpowiedział poprawnie użytkownik joker333. Gratulujemy ! ) . Dzięki rozwiązaniu zagadek dowiecie się, kiedy zostanie przygotowany specjalny mini konkurs z nagrodami i co możecie wygrać. Ale więcej już nic nie będę mówił od tego jest przecież nasz gość specjalny. Zapraszam, więc do rejestracji osoby, które jeszcze do nas nie zawitały, a wszystkich innych do wypowiadania się.

EDIT. Aktualizacji uległ również dział “WYRÓŻNIENIA” . Przygotowałem go dla was osobiście. Przeczytacie w nim jakie nagrody udało się zdobyć grze Batman: Arkham Asylum.

3 odpowiedzi na „Dział “Trofea” już na ArkhamInfo !”

  • Cześć,Vemik! Jeżeli posiadasz porady do osiągnięć to skontaktuj się z Riko on doda je do mojej translacji. 😉 Oczywiście Twój wkład się przyda, a pod samym artykułem dodatkowo znajdzie się Twoje imie 🙂 Pozdrawiam!

  • My pracujemy obecnie nad wszystkim. Jezeli jestes zainteresowany skontaktuj sie ze mna przez maila. Zawsze mozemy uzupelnic artykul o Twoje informacje 🙂

  • Kiedyś dla pewnego forum tłumaczyłem osiągnięcia i dodawałem do tego porady. Mogliście mówić, że nad tym pracujecie, a dostalibyście ode mnie odrazu maila ze wszystkim, łącznie z obrazkami danego osiągnięcia/trofea.