Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Jak zapowiadaliśmy dziś ma miejsce premiera nowego numeru magazynu XBOX 360 OFFICIAL MAGAZINE. Wraz z gazetą pojawił się również obszerny artykuł nawiązujący do gry Batman: Arkham City. W dalszej części newsa przedstawiamy wam kolejne informacje, pamiętajcie jednak, że artykuł zawiera liczne spoilery Odgrodziliśmy je jednak od innych informacji aby nie przeszkadzały wam w czytaniu:

– Arkham City jest cztery albo pięć razy większe niż Arkham Asylum.
– Batman jest o wiele bardziej sprytniejszy. Zwiększa szybkość lotu dzięki bombie nurkującej(Dive Bomb).
– Two Face ma swój własny gang w mieście. Jak rozpoznać jego ludzi? Noszą maski podobne do twarzy swojego szefa.
– Przestępcy, którzy nie podlegają żadnemu z bossów również znajdują się na ulicach Arkham.
– Używaj trybu detektywistycznego aby wytropić przestępców. Będzie miało to zastosowanie przy ludziach człowieka zagadki.
– Nie raz przyjdzie nam walczyć z większymi grupami przestępców niż w pierwszej części gry.
– Zwiększona została ilość animacji walk.
– Pojawi się tryb kooperacji. Kobieta Kot będzie miała podobną technikę walki jak Batman.
– Rocksteady sugeruję, że Crime Alley pojawi się w grze.
– Rocksteady odmawia podania kolejnych przeciwników.
POKAŻ SPOILER

Źródło arkhamcity.co.uk.

8 odpowiedzi na „Kolejna porcja informacji o Arkham City !”

 • http://www.gamezilla.pl/content/nowe-informacje-o-batman-arkham-city-z-game-informera

  tu jeszcze parę nowych szczegółów z GameInformera
  większość informacji już znacie ale są małe “rozbudowania” poprzednich newsów

 • Nie umieściłem informacji z gazety Playstation 3, ponieważ informacje są naprawde takie same i nie wiele się róznia od tych z XBOX Magazine. Jedyna roznica jest taka, ze oficjalne screeny, które wczoraj wyplynely sa tam w wiekszym rozmiarze i rozdzielczosci niz te z XBOX 360 OFFICIAL MAGAZINE.

 • Droga redakcjo a co z informacjami z gazety PLAYSTATION 3?

 • No właśnie jazda batmobilem chociaż raz, niekoniecznie po ulicach gotham byłaby świetnym urozmaiceniem.

 • jakby zrobili jakąś misję polegającą na przejażdżce batmobilem, wiecie,taką liniową(jakiś pościg czy coś) to byłoby fajnie

 • Jak w wypowiedzi Jaruto, mam nadizeję że na Coopie z Catwoman się skończy, bo jeśli mają jakieś inne pomysły to z Multi powstanie crap. Modlę sie aby nie zrobili czegoś takigo, co będzie w AC: Brotherhood. Nowe nowinki świetne, wielkość miasta zadziwiająca, tryb Detevtive Mode wydaje się być jeszcze lepszy niż w części pierwszej. Co do Bat-pojazdów mówię stanowscze – NIE! To zepsuło by smak samotnego biegania po mieście. Zastanawiam się tylko, jak to będzie z tym bieganiem po dachach, bo Batman nie potrafi super wysoko skakać, latać czy wspinać sie po ścianach, a wskakiwanie na dach za pomocą linki byłoby bardzo dla twórców skomplikowane do oskryptowania. Ale cóż, pożyjemy – zobaczymy. Preorder zamawiam napewno!

 • Może pojeździmy Batmobilem na jakiejś wydzielonej autostradzie albo w drodze do Batcave. Nigdy nic nie wiadomo, chciałbym żeby taka sekwencja była albo nawet Batwingiem. W Batman Vengeance lataliśmy i jeździliśmy tymi bat wechikułami i jeździło/latało się świetnie mimo, że były to trudne etepy : )

 • Ciekawe czy detective mode będzie na tyle ograniczonym trybem, że nie przegapimy tych detali w tak wielkim, wydzielonym Gotham. Aż 4-5 razy większe połacie terenu od AA ;o gra będzie dłuższa od jedynki z pewnością.
  Chciałbym jeszcze usłyszeć coś o nowych gadżetach Batmana ale to może w następnym magazynie : )
  Coop z kobietą kot chyba najbardziej pasujący. Mam tylko nadzieję że na coop się skończy. Nie wyobrażam sobie graczy atakujących na siebie ;o