Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Tryb detektywa będzie wzbogacony o kilka nowości, umożliwiających lepszą przygodę z grą Arkham City.
Shefton Hill wyszczególnił kilka nowych i ważnych uaktualnień dla gry, które sprawiają, że rozwiązywanie zagadek Riddlera będzie nieco łatwiejszym zadaniem dla Mrocznego Rycerza.
“Tak jak w każdym sequelu gry, druga część będzie znacznie rozszerzona. Jednym z przykładów jest karna baza danych w połączeniu z nową mechaniką śledztwa”, mówił podczas wywiadu do PSM3.
“Riddler będzie ciągle drwił z Batmana dzięki skomplikowanym zagadką i misjom pobocznym, ale miejsca, które zawierają jego największe sekrety będą znane tylko jemu i osobom, którym powierzył on swoje tajemnice. Zamiast odnajdywać te miejsca na mapie, Batman będzie mógł zeskanować gang bandytów w celu znalezienia potencjalnego informatora.”

Hill dyskutował także na temat powiązań z różnymi mechanikami gry – mówił, że przez swobodę w walce, jaką dysponować ma Batman, oszczędzenie jednego członka gangu (w celu jego przesłuchania) w trakcie nabijania combosów będzie stanowiło wyzwanie dla gracza.
“To jest ten koleś, którego trzeba przesłuchać!; ale najpierw musisz zdjąć wszystkich pozostałych członków gangu podczas starcia z bandytami. To będzie trudne, przy używaniu łańcucha ciosów w celu nabicia comba.”

Rocksteady powiedziało również, że Arkham City jest podobno “kompletne”, a misje są w 100% ukończone.

źródło www.computerandvideogames.com

2 odpowiedzi na „Nowy “tryb detektywa””

  • Czas do Jesieni 2011 przeznaczony jest na naprawde błędów gry. Zreszta gra jest w fazie Beta. Po za tym ten czas z góry narzucony jest przez developerów. Aby mieć czas na wypromowanie tytułu itd.

  • Skoro gra ukończona i wogóle, to niech nie robią premiery dopiero na jesień 2011 tylko na początek 2011r., może być np. marzec/kwiecień 🙂 małe dopieszczenia detalów itp. i po sprawie, bo do obecnej premiery został rok…