Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Batman: Arkham City będzie „prawie na pewno” zawierać wskazówki dotyczące trzeciej części gry. Informacje tę uzyskało Official PlayStation Magazine, które odbyło wywiad z szefem studia Sefton’em Hill’em. Magazyn twierdzi, iż zna pogłoski brzmiące „bardziej szalenie niż Harley Quinn o poranku w Boże Narodzenie” – ale to nie powstrzymuje redaktorów od zadawania pytań Hillowi.

„Jedną z kluczowych lekcji, której nauczyliśmy się  podczas tworzenia Arkham Asylum jest to, że zawsze tworzymy o wiele więcej historii, niż mogłoby się zmieścić w jednej grze” – twierdzi Hill.

„Mimo iż Arkham Asylum jest tak jakby niezależną opowieścią, występuje wiele celowych haczyków, które prowadzą do drugiej części gry… Nie wierze w to żeby ten pomysł miał nie powrócić”.Easter egg w Arkham Asylum – zawiera wiele podpowiedzi o tym co ma nadejść w Arkham City – nieodkrytych aż do początku obecnego roku.

Gra ma zostać wydana na jesieni, za rok.

źródło www.computerandvideogames.com

Jedna odpowiedź na „Arkham City “prawie na pewno” będzie zawierać wskazówki odnośnie trzeciej części gry”

  • Fajny mieli pomysł z umieszczeniem tego pokoju w Arkham Asylum, ogólnie gra ma to coś, co powoduje, że gracz chce do niej wracać. Zapewne i tak będzie z Arkham City, bo panowie z Rocksteady zdobyli moje uznanie swoją pracą nad serią Batmana. Oby jednak Arkham City wyszło wcześniej, a nie na jesień 2011…