Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech poinformowała o dodaniu do swojego planu wydawniczego kontynuacji gry Batman: Arkham Asylum™, jednej z najwyżej ocenionych i najlepiej sprzedających się gier wideo 2009 roku. Batman: Arkham City tworzony jest przez Rocksteady Studios i oparty będzie na oficjalnej licencji DC Comics. Gra pojawi się na PC i konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością dostarczenia graczom kontynuacji gry Batman: Arkham Asylum, która spotkała się z uznaniem fanów Batmana i graczy na całym świecie” powiedział Martin Tremblay, Prezes Warner Bros. Interactive Entertainment.

„Stworzenie gry Batman: Arkham Asylum i bycie świadkiem jak pnie się do sukcesu było marzeniem naszej drużyny” powiedział Sefton Hill, Game Director firmy Rocksteady Studios. „Jesteśmy zaszczyceni, mając możliwość stworzenia następnego rozdziału tej historii i przysięgamy dostarczyć grę wartą Mrocznego Rycerza”.

Więcej szczegółów zostanie ujawnionych o grze wkrótce. Będziemy was informować o tym fakcie na bieżąco.

źródło www.cenega.pl

3 odpowiedzi na „CENEGA oficjalnie dystrybutorem gry Batman: Arkham City w Polsce!”

  • No i fajnie. Jak tylko to będzie możliwe, zamawiam pre-ordera na mojego X360 🙂

  • I dobrze. Cenega to jedyna firma, która lubię z Polskich dystrybutorów.

  • Oby tylko dali jakieś porządne dodatki do edycji kolekcjonerskiej.