Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Batman Arkham City, ta gra została zapowiedziana już w 2009 na zeszłorocznym Spike Video Game Awards. Od tego czasu dostaliśmy informację o oficjalnym tytule sequela, kilka screenów oraz kilka ciekawych szczegółów dotyczących gry, ale wszyscy wiemy, czego oczekują gracze – bardziej szczegółowych trailerów. A dokładniej, nagrań nowych złoczyńców. Geoff Keighley potwierdził, że w trailerze będziemy mieli wgląd na nowy czarny charakter – “nie widzieliśmy go nigdzie”.

Oto spis potwierdzonych i nie-potwierdzonych złoczyńców, którzy mogą pojawić się w Batman Arkham City:

Potwierdzeni:
Joker, Dwie-Twarze, Catwoman, Harley Quinn, Hugo Strange, Calendar Man, Zasz i Riddler

Niepotwierdzeni:
Mr Freeze (Aktor podkładający głos potwierdził w wywiadzie, że aktualnie pracuje nad kolejną grą o Batmanie), Thalia Al Ghul (Aktorka podkładający głos potwierdził przez Twittera, że również pracuje nad kolejną grą o Batmanie)

Jeśli chodzi o premierę na VGA, Keighley przedstawił go jako “powracającą z epickim, dwu-minutowym trailerem, który zabierze Cię wewnątrz świata Arkham City”. Teaser CGI wydaje się być tylko początkiem jeszcze dłuższej wersji, opierającej się na wrażeniach Keigley’a w sprawie niektórych wczesnych screenów. Ten trailer jest jakby pierwszym krokiem przed Akrham City. Miejmy nadzieję, że nietoperz nas nie zawiedzie. Pozostaje nam więc czekać do 12 grudnia tego roku, na nowy trailer z VGA. Premiera już o godzinie 02:00 w nocy. Bądźcie razem z nami !
Wybaczcie nam także za zwłokę w umieszczeniu tego newsa. Ale przygotowywaliśmy specjalnie dla was z Riko w/w wywiad, wraz z polskim tłumaczeniem. Tego nie znajdziecie nigdzie indziej ! Zapraszamy więc do poniższego materiału jak i do naszego kanału Youtube. Po za tym pragniemy was poinformować, że po ostatniej premierze teasera pojawił się w internecie nowy ART, który znajdziecie w naszej galerii.
UPDATE. Dodana została ANKIETA. Zapraszamy do głosowania.

źródło http://arkhamcity.co.uk

4 odpowiedzi na „Geoff Keighley potwierdza nowego przeciwnika w Arkham City”

  • Naprawione.Dzięki za wychwycenie błędu 🙂

  • Oczywiście też będe czekał z wami,mam nadzieję że Trailer ujawni dużo ciekawych informacji.

  • Cos nie tak… VGA będzie 12 grudnia a nie listopada, poprawcie a i świetna robota z tłumaczeniem.
    Nie mogę się doczekać!

  • Też bede czekał z wami 🙂 Nie moge sie doczekac 🙂