Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!


Z powodu próśb jakie wpływały do naszej redakcji postanowiliśmy przygotować dla was trailer VGA 2010 z napisami. Niestety, z powodu problemów jakie sprawia Viacom (nie wiedzieć czemu), film nie pojawi się na razie w naszym serwisie. Jednak możecie obejrzeć go na naszym kanale, link znajduje się poniżej. Mieliśmy też problem z przetłumaczeniem jednej z wypowiedzi Hugo Strange’a. Myślę, że część z was wie, która to wypowiedź. No, ale cóż taki urok idiomów. Również pragnę poinformować, że na czas nieokreślony przejąłem władze nad portalem, póki nie wróci do nas redaktor naczelny Riko. Wszelkie sprawy proszę teraz kierować do mnie. Adres redakcji nie ulega zmianie.

6 odpowiedzi na „Nowy trailer z VGA już z napisami! Tylko u nas!”

 • Dlatego też napisałem, że nie jest doskonałe. No ale co zrobić… 😛 wszyscy ciągle się uczymy.

 • Jezeli chodzi o gry-online to nie jest one doskonale. Nie staje tutaj po stronie arkhaminfo jednak tam tlumaczenie nie jest o wiele lepsze. Tak naprawde kazde dostepne na YT nie oddaje prawdziwej “tresci” trailera.

 • Tłumaczenie przeciętne. Nie będę robił kryptoreklamy, ale na jednym dużym polskim serwisie o grach jest o wiele lepsze tłumaczenie, choć nie jest doskonałe 😉

 • Na razie nie wiem jeszcze o co lata w fabule Arkham City, ale na pewno będzie to epicka gra! Nie moge się doczekać!
  BTW > bardzo dobre tłumaczenie, dobra robota!

 • Z tym jednym idiomem to domyślam się że chodzi o ten krótki dialog Hugo Strange po tym jak wstrzykuje mu jakąś substancję w szyję i z tego co zdążyłem wyłapać brzmi to moim zdaniem tak:
  Breathe czyli oddychaj ale mogę się mylić.
  Pzdr. i dobra robota z tłumaczeniem 😉

 • Już go zablokowali -.-