Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Jeden z użytkowników portalu YouTube a dokładnie Inc0mp3rtusIV zamieścił 10-sekundowy rzekomy filmik z gry Batman: Arkham City. Czy to pierwszy gameplay z gry? Na odpowiedź przyjdzie nam zapewne jeszcze poczekać. Na chwilę obecną ani Warner Bros ani Rocksteady nie usunęły filmiku z serwisu. Pragniemy również poinformować, że przez najbliższe dni strona może trochę “zwolnić” z powodu przenosin na inny serwer. Wszystkie zaległe artykuły pojawią się wraz z “nową” odsłoną portalu. Zapraszamy więc do częstych odwiedzin bo przygotowujemy dla was tłumaczenia relacji z takich serwisów jak IGN, z San Francisco gdzie pokazano 20-minutowe demo gry. W rozwinięciu newsa przedstawiamy materiały video oraz wygląd menu.

W jednym wywiadów poznaliśmy menu startowe gry. Zdjęcie poniżej. Tłumaczenie wywiadu pojawi się wkrótce na naszym kanale YouTube.

Menu z gry. Aż chciałoby się wcisnąć ten START 🙂Poniżej przedstawiamy wyżej wspomniany 10-sekundowy prawdopodobny gameplay z gry. Czy to faktycznie jest materiał z gry? Tego na chwilę obecną nie wiemy jednak trzeba przyznać, że sceneria w materiale przypomina tą z poniższego screena.

Jeden z oficjalnych screenów z gry


8 odpowiedzi na „Arkham City: Pierwszy gameplay z gry? Znamy wygląd menu!”

 • Fajnie że wszelkie info umieszczacie, zaczyna się rozkręcać Rocksteady z informacjami 🙂 mam nadzieje że wszelkie filmiki wrzucicie na wasz kanał YouTube, bo nie wiem dlaczego ale nie moge tutaj odtwarzać filmików (może już nie można)…

 • Tak. Dzis bedzie wysyp artykułów 😉 Jaruto jak mozesz sprawdz pm na forum.

 • Ja tam większość rozumiem ale super żęi wywiady będziecie tłumaczyć tylko czy wszystkie te w których jest dużo nowych informacji? W końcu kampania marketingowa Gacka właśnie się rozkręca 🙂 Już dziś mamy dostać jakąś niespodziankę od Rocksteady.

 • Własnie przygotowuje filmik z tlumaczeniem. Juz wkrotce pojawi sie na naszym kanale YouTube.

 • Witam , mam wielką prośbę . Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć na polski co mówi ten facet na tym pierwszym filmiku . byłbym bardzo wdzięczny .
  Z góry dziękuje 🙂

 • Game Developers Conference 28/02
  Arkham City pierwszy Gameplay,nie wiem czy zostanie pokazany publicznie 🙁
  85,90% to Arkham City

 • Jak komuś za mało żeby uwierzyć, spójrzcie jeszcze na kafelki, te same co na screenie.
  Menu jest podobne do poprzedniej gry i wydaje się mroczniejsze (a może to wina złego oświetlenia?)

 • Widziałem ten bardzo krótki gameplay i tak to jest z Batman Arkham City, zwróćcie uwagę na ten screen:https://www.arkhaminfo.com/wp-content/gallery/batman-arkham-city-hd/2010090117100016-small.jpg to jest te same miejsce co na gameplayu.