Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Zapowiada się na to, że Arkham City będzie grą, która na pewno solidnie wzmocni na rynku firmę Rocksteady. Twórcy obiecują, że mechanika rozgrywki będzie o wiele lepsza niż w Arkham Asylum. Pierwsza część była chwalona za bardzo rozbudowany i doskonały system walki oraz za fabułę, która potrafiła wciągnąć gracza na wiele godzin. Arkham City będzie miejscem o wiele większym do odkrycia –prawdopodobnie pięciokrotnie większym w porównaniu do terenu jaki widzieliśmy w Arkham Asylum.

Dziś możemy sprawdzić jak bardzo gra ewoluowała, porównując screeny pochodzące z Arkham Asylum i Arkham City. Zauważcie, że wstawiliśmy zdjęcia, które zostały niedawno opublikowane. Tak więc, pozwoli to nam na określenie w jakim stopniu sequel różni się od pierwszej części gry i czego nowego możemy spodziewać się, gdy gra zostanie wydana jesienią tego roku.

Porównaliśmy ze sobą zdjęcia Jokera, naszego uwielbianego Mrocznego Rycerza oraz porównanie systemów walki w obu grach.

Image
Image
Image
Image
Image

Źródło: GamingBolt.com

Jedna odpowiedź na „Arkham City vs Arkham Asylum czyli najnowsze porównanie”

  • Na pewno kolory nabrały więcej życia względem AA i detali jest więcej a czy bardziej podrasowali grafikę to tak dużej zmiany nie widać i dla mnie tak powinno być bo i tak grafika jest obłędna na unreal engine 3,5.