Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Na stronie oficjalnego serwisu XBOX MAGAZINE zamieszczono dziś listę głównych przeciwników Batmana w grze Batman: Arkham City. Co ciekawe na liście doszukujemy się takich postaci jak Mr Freeze oraz Talia al Ghul. Miejcie jednak na uwadze, że te postacie nie zostały potwierdzone przez Rocksteady i Warner Bros.

Joker

Nadal jest w złym humorze po nieciekawym doświadczeniu z Venomem w Arkham Asylum. Wydaję się, że w sequelu jego rola będzie mniej ważna niż w pierwszej części. Może być słabszy, ale jego podwładni nadal będą kręcić się po ulicach miasta – więc nie spodziewaj się, że usłyszysz jego ostatni śmiech bez walki.

Dwie Twarze

Prokurator okręgowy Gotham doprowadzony jest do szału po tym jak jego twarz została zatopiona w żrącym kwasie. Sam teraz decyduje o życiu i śmierci swojej ofiary poprzez rzut monetą. Miejmy na uwadze, że poprzednio był najbliższym przyjacielem Bruca Waynea, więc możemy się spodziewać niezbyt przyjaznego spotkania.

Talia al Ghul

Talia stara się wybrać pomiędzy miłością do Batmana a lojalnością do swojego ojca terrorysty. Posiada wielki talent do biznesu oraz do popełniania morderstw. Miejmy nadzieję, że przez wzgląd na Batmana nie będzie córeczką tatusia.

Calendar Man

Ma obsesje na temat dat i kalendarzy. Calendar Man zwykle atakuje podczas narodowych uroczystości. W zależności od czasu jaki będziemy mieli ustawiony, będzie się on różnie zachowywał.

Człowiek Zagadka

Mistrz kryminalnego umysły, który ma obsesje na punkcie tworzenia zagadek dla Mrocznego Rycerza. Oczekujemy, że poziom zagadek będzie wysoki w Arkham City. Trudniejsze i bardziej zróżnicowane zagadki będzie można spotkać w mieście, więc miejcie oczy szeroko otwarte.

Harley Quinn

Grająca naiwną kochankę Jokera w Arkham Asylum, Harley ubrała się w nowy, skórzany strój. Biorąc pod uwagę to, że Joker wygląda na osłabionego będzie ona bardziej aktywna niż zwykle.

Mr. Freeze

Musi chodzić w specjalnym stroju, który pozwala mu na utrzymanie swojego ciała w temperaturze poniżej zera. Uzbrojony w wiele “mrożących” broni sprawi, że powinieneś oczekiwać bardzo chłodnego powitania.

Catwoman

Doświadczona w kradzieżach i sztukach walki, Catwoman może przysporzyć Batmanowi wiele problemów. Arkham City rozpocznie się ratowaniem jej z rąk Dwóch Twarzy. Będzie ona bardziej przyjacielem niż wrogiem. Uważaj jednak na nią, Batku.

Zsasz

„Wyzwolenie” ofiary z bezsensownego istnienia – to główna z idei Zsasza – miłośnika noży. Jego najciemniejszą stronę charakteru mogliśmy poznać na nagraniach w Arkham Asylum. Oczekujemy, że tym razem będziemy mogli poznać go bliżej.

Hugo Strange

Szalony naukowiec, który rządzi Arkham City. Zna prawdziwą tożsamość Batmana. Potrafi zamienić ludzi w wielkich zmutowanych kanibali, którzy mogą być dużym problemem. Mamy wrażenie, że Hugo posiada swoją własny program i będzie pracować sam.

2 odpowiedzi na „A jednak Talia Al Ghul i Mr. Freeze w AC ? Lista przestępców wg. serwisu OXM”

  • chciałbym jeszcze do tego shizofrenika Hush’a i znowu Killer Crocka i to by mi wystarczyło już 🙂

  • Chyba Mr.Freezem nie Two.Facem 😉
    Jednak czekam na Pingiwna & Czarna Maske 🙂