Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Ostatnia zapowiedź na stronie Guardian potwierdza, że gracze nie tylko będą mogli swobodnie poruszać się po ulicach miasta i królować w powietrzu, ale również będą mogli użyć systemu kanalizacyjnego Arkham City! To faktycznie nie lada niespodzianka dla graczy. Ale trzeba przyznać jedno, gra tylko na tym zyska jeszcze bardziej.

„Możesz otworzyć odnaleziony właz kanalizacyjny, aby móc poruszać się po kanałach.”

Wygląda na to ze Arkham City, będzie o wiele bardziej grywalne niż jego poprzednik. Kto wie jakie zagrożenia będą na nas czyhać pod miastem Arkham. A może czeka nas ponowne spotkanie z Killer Crockiem?

Źródło Guardian.

5 odpowiedzi na „Arkham City: Batman nie będzie królował tylko w powietrzu ale i…pod ziemią”

  • jaruto kto to jest salomon grundy?

  • Może spotkam się tym razem z Solomon’em Grundy zamiast Killer Crock’iem?

  • coraz więcej rzeczy które batman może zrobić

  • Super! Naprawdę świetna wiadomość, z każdym news’em wydaje mi się że Batmana:AC mimo tego że nie ma multiplayer’a, będzie można przechodzić 5 razy i myślę że będzie długi ale zarazem nie będzie się nudził 🙂 fajnie by było jakby do tych kanałów dodali możliwość poruszania się jakimś cackiem Batmana..

  • Na końcu pierwszej części były 3 inne zakończenia , Bane , Scarecrow i Killer Crock w każdym z zakończeń sięgają po skrzynię z tytanem . Więc wydaje mi się że gdy ten news wyszedł na światło dzienne , potwierdza to automatycznie pojawienie się Killer Croca . Moim zdaniem Killer Crock będzie w misjach pobocznych .