Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Na forum oficjalnej strony społeczności gry Batman: Arkham City wypowiedział się specjalnie dla fanów Sefton Hill. Zapraszamy was do dalszej części newsa. Sefton mówi o wielu bardzo interesujących sprawach związanych z grą.

Witam wszystkich,
SarahMay poprosiła mnie abym wypowiedział się w kilku słowach na temat struktury gry i czasu jej trwania, ponieważ w tej kwestii nadal jest wiele pytań.
Główny tryb został stworzony w taki sposób, że jesteśmy prowadzeni przez główną fabułę, ale w międzyczasie możemy swobodnie poruszać się po świecie miasta Arkham co daje nam odczucie, że istnieje interesująca przestrzeń pomiędzy dwoma typami gry. W Arkham City występuje główna fabuła (nie martwcie się, nie będzie żadnych spojlerów!), która zajmie nam około 12-15 godzin, ale jest to mniej niż połowa gry.
Na dodatek, stworzono nowe misje w Arkham City, które opowiadają o tym co się stało gdy najbardziej notoryczni super-przestępcy Gotham zostają uwięzieni w jednym miejscu. Mogą być one wykonywane jednocześnie z główną fabułą i możesz je rozwiązać kiedykolwiek zechcesz. Jednym z moich ulubionych momentów przy rozwiązywaniu misji jest śledzenie seryjnego mordercy, rozwiązywanie tajemnicy morderstwa, tworzenie sojuszu z łotrem przez pewien czas i konfrontacja z Człowiekiem Zagadka, który próbuje udowodnić, że jest lepszy od Batmana.
Prawdopodobnie spędziliśmy przy tworzeniu misji w Arkham City tyle samo czasu, co przy tworzeniu głównej fabuły gry. Moim zdaniem stworzenie wyboru graczowi gdzie ma iść i co ma rozwiązać daje grze unikatowe wrażenia.
Jeszcze są oczywiście zagadki i sekrety do rozwiązania. Mieliśmy sporo zabawy dodając je na ulicach Arkham City. Naszym celem, było stworzenie najbardziej interesującej i bogato wyszczególnionej gry co daje nam wiele przyjemności przy odkrywaniu każdego cala miasta. Natomiast Człowiek Zagadka tym razem podwyższył poprzeczkę jeśli chodzi o odkrywanie zagadek. Prawie każdy sekret wymaga od nas użycia gadżetu w twórczy i interesujący sposób.
Przejście każdej z nich zajmie nam kolejne 12-15 godzin gry dając nam pełny czas głównego trybu na około 25-30 godzin.
Dodaliśmy wiele rzeczy, a nadal nie doszedłem do nowego, ulepszonego trybu wyzwań.
W tym momencie pracujemy jak nakręceni dopieszczając Arkham City najbardziej jak to możliwe i nie możemy się doczekać kiedy dostaniecie grę w swoje ręce.
Do zobaczenia,
Sefton

7 odpowiedzi na „Dyrektor Rocksteady Sefton Hill mówi o strukturze gry Batman: Arkham City”

  • 😉

  • Okej, placek 😉

  • Czekam z niecierpliwością 😀

  • Jaruto może i masz racje z tym otwartym światem ale twórcy chwalą się tym że gracz od razu odczuje że Arkham City jest o wiele razy większe od Arkham Asylum . Więc moją sugestie otwartego świata możesz uznać za metafore .

  • Najbardziej jestem ciekawy Challenge Rooms (pokojów wyzwań) i czekam na więcej info w tej sprawie : )

  • placek10744: Co rozumiesz przez “otwarty świat”? Całe Gotham City?

  • Sądząc po tej wypowiedzi to Arkham City będzie jak G.T.A. Ale to dobrze misje poboczne otwarty świat i możliwość wyboru . To sprawia że zapowiada się hicior . Bez dwóch zdań to będzie gra roku !!!!