Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Ostatnio internet zalewany jest wywiadami z pracownikami studia Rocksteady. Dzięki tym artykułom możemy dowiedzieć się co nieco więcej o grze Batman: Arkham City. Studio trzyma swoje najlepsze informacje na temat gry głęboko w tajemnicy. Jednak dzięki ostatnim wywiadom z Magazynem XBOX 360 oraz Gamereactor możemy dowiedzieć się kilku informacji odnośnie Stracha na Wróble i roli Człowieka Zagadki w Arkham City. Zacznijmy jednak od Stracha na Wróble.

MAGAZYN XBOX 360
Przerażające momenty z lekkim szaleństwem w Arkham Asylum, były jednymi z najlepszych scen w świecie gier przez ostatnie parę lat. Więc naturalnie, mając okazję porozmawiać z menadżerem studia Rocksteady Dax’em Ginn’em. Spytaliśmy się czy deweloperzy planują kolejną przykuwającą do krzesła podróż po psychice Mrocznego Rycerza w Batman: Arkham City. Nie miał zamiaru rozgłaszać jakichkolwiek detali i prawdopodobnie nie dowiemy się jak będzie wyglądać walka pomiędzy Batmanem a nadzorcą miasta Hugo Strange’m, aż do premiery gry.

Strach na Wróble

Sekwencje ze Strachem na Wróble były jednymi z najlepszych w historii gier.

Na szczęście Dax wspomniał, że Rocksteady pracuje nad sceną, która będzie równie przyciągająca co walka ze Strachem na wróble:
Magazyn 360: Będziemy mieć do czynienia z walką podobną do tej ze Strachem na Wróble w Arkham City?
Dax Ginn: Podobała ci się?
Magazyn 360: Tak.
Dax Ginn: Mi również. Podobało nam się tworzenie tej części gry… nie mówiliśmy również o niej przed premierą gry. Gdybyśmy dodali zdjęcia i filmiki ze Strachem na Wróble do naszej kampanii, nie sprawiłaby ona takiego wrażenia. Myślę, że nikt nie spodziewał się takiego szaleństwa w grze przygodowej. Nauczyliśmy się tego, że należy parę rzeczy powiedzieć na temat gry, lecz również kilka z nich zostawić graczowi do odkrycia.
GAMEREACTOR
Dzięki wywiadowi z Dax’em Ginn’em z Rocksteady przeprowadzonym przez Gamereactor możemy dowiedzieć się nieco więcej odnośnie roli postaci Człowieka Zagadki w grze. W przeciwieństwie do gry Batman: Arkham Asylum wydaje się, że Pan Nigma spotka się twarzą w twarz z Mrocznym Rycerzem.

Strach na Wróble

W końcu zobaczymy Człowieka Zagadkę w grze Arkham City.


GR: Czy mógłbyś opowiedzieć jaka będzie rola Człowieka Zagadki w Arkham City?
DG: Człowiek Zagadka w Arkham Asylum wyzywał Batmana, bawił się z nim. Ustanowiliśmy relacje na podstawie rozmowy przez komunikator. Mógł podstawiać Batmanowi wyzwania, a Batman mógł te wyzwania rozwiązać lub nie, ale nigdy nie spotkałeś się z nim twarzą w twarz. Posiada stałą obecność w grze, ale nie fizyczną. W Arkham City Człowiek Zagadka będzie obecny fizycznie.
Będzie bardziej fizycznie związany ze swoimi planami wobec Arkham City. Będziemy mogli zobaczyć go porządnie uzbrojonego, nie po to żeby drażnić się z Batmanem, ale tak naprawdę grożąc mu oraz wielu mieszkańcom Arkham City.
GR: Więc Człowiek Zagadka już nie będzie przeciwnikiem drugoplanowym? Zostanie przywiązany do jakiejś większej historii?
DG: Każdy aspekt rozwoju postaci, czy jest to postać głównej fabuły czy jest częścią narracyjną gry, jest częścią jednej wielkiej historii. Czyli potyczka z Człowiekiem Zagadką będzie czymś czego nie będziesz chciał ominąć, ale również nie będzie ona częścią głównej historii.

6 odpowiedzi na „Informacje odnośnie Stracha na Wróble i roli Człowieka Zagadki w Arkham City”

 • mam pytanko!
  o co chodzi z tymi ankietami to część jakiegoś konkursu czy coś.
  Ps. kiedy będą kolejne artykuły bo narazie wydaje mi się że serwis arkham info śpi.
  szykujecie jakiś artykuł? proszę o odpowiedź

 • Jeszcze dwa dni:)

 • Mam takie pytanie , kiedy kończy się głosowanie na ,, Jaki dodatek chciałbyś zobaczyć w wersji kolekcjonerskiej gry Batman: Arkham City ? ” ? Bardzo proszę o odpowiedź . 🙂

 • To po co Rockstedy na końcu gry zrobili że trzy osoby sięgają po tytan ? Jedną z tych postaci był Scarecrow , więc dziwne by było gdyby się nie pojawił chociaż w misjach pobocznych .

 • Tez mi takie mysli wlasnie przechodza przez glowe. Człowiek Zagadka zastapi miejsce Stracha na Wróble w Arkham City.

 • Ja uważam że etapy w stylu stracha będą z udziałem człowieka zagadki. 🙂