Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Komiksowy artysta Carlos D’Anda fachowo rysuje szaleństwo najbardziej diabolicznego duetu w Gotham City na okładce komiksu Batman: Arkham City numer trzy.
Scenariusz napisany przez scenarzystę gier wideo i twórcę Harley Quinn Paul’a Dini’ego, porusza temat utworzenia nowego ośrodka przestępczego Arkham, które stało się miejscem akcji w sequelu wielkiego hitu – Batman: Arkham Asylum. Powstanie nowego miasta powoduje protesty ze strony obrońców praw człowieka oraz milionera, Bruce’a Wayne’a. A gdy Joker i Harley Quinn zostają pierwszymi „mieszkańcami” nowej dzielnicy, napięcie wzrasta do punktu wrzenia.

„Przygotujcie się na nadchodzący hit wraz z wprowadzającą miniserią komiksów napisaną przez Paul’a Dini’ego (Batman: Streets of Gotham). Głównym wątkiem komiksów jest opowieść o Księciu Zbrodni oraz jego zwariowanej kochance, kiedy to zakładają sobie nowe gniazdko miłości w starej hucie Gotham. Jaką rolę odegrają w Arkham City i czy Batman będzie miał zamiar pokrzyżować ich plany?”

Carlos D’Anda wspaniale uchwycił prawdziwe oblicze pary, ukazując szaleństwo na twarzach Harley i Pana J. na intrygującym obrazku, który będzie okładką komiksu numer trzy.
Numer trzeci ukaże się w czerwcu, zaraz po dwóch pierwszych numerach, które ukażą się w maju. Dini i D’Anda umieścili całą opowieść w pięciu komiksach, które będą wstępem do gry. Premiera odbędzie się w październiku na PC, PS3 oraz Xbox 360.

Numer 3
Źródło: Kotaku.com

Jedna odpowiedź na „Joker i Harley Quinn zdziczeli w serii komiksowej Arkham City”