Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Rocksteady zapewniło nas, że w Batman: Arkham City nie będzie trybu multiplayer. Lecz nie powinniśmy się martwić, że pominięcie tego trybu może mieć zły wpływ na ocenę gry. Rocksteady obiecało CVG, że planuje zdradzić parę rewelacji na temat gry, które mogą całkowicie zniwelować rozczarowanie.

Dax Ginn

Dax Ginn

„By zapobiec powtarzalności lub wypełnianiu trybu jednoosobowego dodatkowymi cechami, pragniemy poinformować, że mamy więcej informacji, które zamierzamy ogłosić, a które rozwiążą ten problem”. Powiedział przedstawiciel studia Rocksteady Dax Ginn. „Nie wydaję mi się, że jest to jakiś szczególny problem, ale myślę że mamy przyzwoitą, “masywną” grę”.
„Nie chcieliśmy tworzyć trybu wieloosobowego, ponieważ musielibyśmy dzielić nasz zespół na dwie części – pierwszy z nich skupiałby się na trybie multi, a drugi na trybie dla pojedynczego gracza. Moim zdaniem wynikiem byłoby stworzenie dwóch średnich gier, niż jednej naprawdę solidnej”.
Dax stwierdził, że największym wyzwaniem dla Rocksteady było wypełnienie całej tej przestrzeni fabułą – aby „(…)zapewnić, że jest wystarczająco dużo historii niwelując wrażenie, że znajdujemy się w wielkim świecie w którym nic się nie dzieje”.
Dodał: „To był prawdopodobnie nasz największy lęk; stworzenie gry, w której to świat jest pięciokrotnie większy. Jest to wielkie techniczne i kreatywne wyzwanie dla nas, ale zaraz po tym jak podjęliśmy taką decyzję, czuliśmy się zobowiązani do tego, żeby gracz, który gdziekolwiek pójdzie w Arkham City, będzie miał do dyspozycji historię”.
„Interesujące misje oraz genialna rozgrywka, które wypełniają świat gry w ten sposób, że nie dostaniesz się do punktu w którym możesz lekceważąco wykonywać misje poboczne nie mające nic wspólnego z główną historią”.
Z mniej istotnych informacji, ale wciąż niesamowicie ważnych dla fanów Batmana, Ginn wspomniał o roli postaci Calendar Man’a, która to została szczegółowo opisana w poprzednim miesiącu.
Źródło CVG.com

 

Jedna odpowiedź na „Kolejne informacje o grze w przyszłości zapełnią dziurę na temat trybu multiplayer”