Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Arkham Asylum nie posiadało wiele minusów, ale niezaprzeczalnie jednym z nich był brak jakichkolwiek ulepszeń podczas trwania walki z bossami. Rocksteady postanowiło ten błąd usunąć. Rozmowa na ten temat została poruszona przy ostatnim wywiadzie z przedstawicielem Rocksteady Dax’em Ginn’em. „Zaczęliśmy myśleć tak jak przestępcy w Arkham City i zastanawialiśmy się co tak naprawdę mogli zrobić w miejscu takim jak te (Arkham City)”.

Walka z Bossami gry

Batmana czekają nie lada wyzwania w grze Batman: Arkham City.

Po tych słowach Dax zaczął wyjaśniać na temat nowego podejścia Rocksteady do walki z bossami w Batman: Arkham City – „Dla nas walka z bossem to nie tylko krwawa konfrontacja, jest to intelektualne pole bitwy. Gracze mogą się doświadczyć prawdziwej zmiany w zależności od przestępcy z którym Batman będzie musiał się zmierzyć w danym momencie”.
Wygląda na to, że walka z bossem będzie o wiele bardziej zróżnicowana niż w Arkham Asylum. Walka może być zależna od tego jacy przestępcy będą towarzyszyć bossowi. Po otrzymaniu konkretnej daty wydania gry mamy nadzieję że otrzymamy więcej nowych informacji już niedługo.