Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

[AKTUALIZACJA NEWSA]Ostatnie dni dla fanów oczekujących gry Batman: Arkham City to poprostu istna bajka. Wczoraj dostaliśmy od serwisu IGN.com trailer ukazujący gameplay (wkrótce zwiastun ten z napisami na naszym koncie Youtube), a dziś dostajemy od twórców kolejne niespodzianki. Rocksteady na oficjalnej stronie społeczności gry umieściło kolejne dwa screeny ukazujące w całej okazałości Człowieka Zagadkę. Edward Nigma doczekał się również własnego artu. Zapraszamy was więc do naszej galerii. Destructoid.com daje nam oprócz screenów wgląd w rolę Człowieka Zagadki w grze Batman: Arkham City:

Demo skończyło się, gdy Batman opadając z dachu łapie nagle dziwny sygnał przez jego Cyptogram. Zatrzymuję się przed bilbordem na którym widnieje napis „Włącz i nastrój zanim ktoś inny to zrobi przed tobą – 275.00.325.00” . Mroczny Rycerz dostraja odpowiednią częstotliwość i daje nam pierwsze spojrzenie na ciemną stronę Człowieka Zagadki.
Gdy nie mieliśmy okazji obejrzeć żadnej zapowiedzi, krótki filmik, który nam pokazano pozwala nam na „wejrzenie w umysł Człowieka Zagadki”. Jest to minuta warta nagrania. Zawiera ona mroczne sceny z horrorów, takie jak rozpaczająca kobieta przywiązana urządzeniem przypominającym te z „Piły”. Głos Człowieka Zagadki słyszymy przez cały czas, które nawołuje Batmana.
W jaki sposób zmierzymy się z Człowiekiem Zagadką jest jak dotąd wielką zagadką; Ginn jedynie potwierdził to, że będzie on groził Batmanowi jak i również „życiu niewinnych ludzi”. Narracyjna ścieżka z Człowiekiem Zagadką jest tak samo nieuniknione jak walka z Dwiema Twarzami i Jokerem. Niestety Ginn był niezdecydowany, czy nazwać Człowieka Zagadkę jednym z przeciwników.
„Doświadczenia z Człowiekiem Zagadką nie są częścią głównej historii w grze,” potwierdził, „ale możesz zauważyć jak ciężką pracę w to włożyliśmy. Wydaje się, że nazwanie tego wątku ‘misją poboczną’ byłoby niesprawiedliwe, ponieważ wykonywaliśmy ją z wielką powagą.” – Destructoid.

6 odpowiedzi na „Wczoraj gameplay, a dziś… Człowiek Zagadka !”