Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Dzięki oficjalnemu serwisowi społeczności gry Batman: Arkham City możemy dziś zobaczyć po raz pierwszy dwóch nowych przeciwników Mrocznego Rycerza: Pingwina i Mr. Freeze. Wszystko za sprawą awatarów, które możemy wybrać sobie na forum. Niestety obrazki są w bardzo “skromnym rozmiarze”. Pozostaje nam czekać na oficjalne screeny w większej rozdzielczości. Wygląda na to, że plotki o wystąpieniu Mr. Freeze w grze potwierdzają się, czyżbyśmy więc wkrótce mogli zobaczyć również Talie Al Ghul? Oby! Co ciekawe do galerii awatarów dodano również Bane’a, Trujący Bluszcz oraz Killer Croca. Szykuje się więc wielki powrót przeciwników Batmana z pierwszej części gry? Miejmy nadzieję. Bądźcie z nami, będziemy was informować na bieżąco. Na pewno zagadką pozostanie również postać, która przedstawiona jest pośrodku. Czyżby Rocksteady przygotowywało nam niespodziankę poprzez umieszczenie Salomona Grundy’ego? Osoby, które nie kojarzą tej postaci ze świata DC odsyłam pod ten link.

Obrazki znajdziecie tutaj CBM.

Źródło: CBM.

7 odpowiedzi na „Wiemy jak wygląda Mr. Freeze i Pingwin w grze AC !”

 • Ps. Nie wiem czy ten w środku to nie “clay face”

 • dlaczego serwis arkham info śpi ?!
  już od dłuższego czasu nic się nie dzieje!
  żadnych nowych artykułów..
  szykujecie coś nowego….:) 🙂

 • Stad co my czyli tak jak napisalem z avatarów ktore byly dostepne na stronie oficjalnej przez dluzsza chwile 🙂 obrazki te zostaly usuniete.

 • O mr. frezze super właśnie marze żeby pojawił się w grze ciekawy jestem jak będą wyglądać walki i z tego powodu zapraszam na forum na nowy artykuł “wasze pomysły na walki z bossami”

 • Juz zostalo to zablokowane na arkhamcity.co.uk przez RockStedy I Warner Bross Tzn 100 to Mr.Freez & Pingwin 🙂

 • Solomon Grundy jest obok Poison Ivy. Będzie epicko jeśli walki będą tym razem lepsze.