Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Podczas spotkania, na którym pokazano demo gry Batman: Arkham City Dax Ginn odpowiedział na bardzo interesujące pytanie ze strony redaktorów Machinima.com. Nikt nie zaprzecza, że w Batman Arkham Asylum oglądaliśmy bardzo ciekawe zjawiska środowiskowe. Mowa tutaj oczywiście o efektach ubocznych połączenia roślin Trującego Bluszczu ze substancją stworzoną przez Jokera. Trzeba przyznać, że “zabieg” ten ze strony twórców był jak najbardziej trafiony.
Pytanie do Daxa Ginna z Rocksteady dotyczyło zmiany krajobrazu w grze Arkham City, co ciekawe pytanie to spotkało się z pełną zachwytu odpowiedzią.

Nie mogę powiedzieć nic więcej, ale to jest bardzo ekscytujące i to pokochacie…

Prawdą jest, że możemy się tylko domyślać co szykują nam twórcy. Jeden z użytkowników zaprzyjaźnionego z nami brytyjskiego forum ArkhamCity.co.uk zauważył na jednym z ostatnio udostępnionych mniejszych zdjęć rośliny, które panoszyły się właśnie w Arkham Asylum. Jak widzicie fabuła może nas nieźle zaskoczyć. Czy uda nam się też ponownie zobaczyć Ivy w mieście Arkham? A może to znów sprawka Jokera? Na to pytanie przyjdzie nam zapewne jeszcze poczekać. Ale spójrzcie na obrazek poniżej i przyznajcie, że pojawienie się roślin na jednej ze ścian budynku wydaje się być naprawdę interesujące.
Zmiany zachowań otoczenia w grze Batman: Arkham City

Jedna odpowiedź na „Zmiany zachowań otoczenia w grze Batman: Arkham City”