Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Według publikacji PSM3 z tego miesiąca 80% gry Batman:Arkham City będzie rozgrywało się na ulicach miasta, natomiast tylko w niektórych misjach spędzimy czas wewnątrz budynków.Wygląda na to, że dni czyszczenie korytarzy i sal Asylum dawno minęły.
Wypowiadając się w najnowszym artykule magazynu menadżer Rocksteady ds. marketingu Dax Ginn (artykuł zawiera 4-stronicowy przegląd Arkham City z nowymi szczegółami i screenami) podkreślił, że zbudowanie większego świata w sequelu było dla nich “wielkim technicznym wyzwaniem”.
“Wnętrza są zamknięte dla poszczególnych misji, ale 80% gry rozgrywa się na ulicach. To oznacza, że możesz zacząć grę i od razu zwiedzać” dodał, zapewniając magazyn, że skupienie się na swobodzie nie oznacza poświecenia narracji.
“Fabula jest dla nas naprawdę istotna” – powiedział. “Naszym celem nie było stworzenie większego świata tylko na jego cześć. Chcemy go wypełnić zawartością, i nie ma lepszego świata niż ten znany z Batmana, który jest dla nas pełen inspiracji. Mamy w zespole 97 osób, w pierwszej grze było nas 65, ponieważ zdecydowaliśmy się stworzyć tak duży świat musieliśmy sprowadzić więcej artystów, animatorów itd. To było całkiem spore techniczne i twórcze przedsięwzięcie dla naszego zespołu”.
Źródło CVG.