Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Raport Joystiq’a na temat decyzji Warner Bros o dodaniu “Online Pass” do Mortal Kombat firmy NetherRealms Studio wywołało pogłoski, które sugerują, że Batman:Arkham City może stawić czoła również “Online pass”. Przez brak multiplayera chodzą plotki, że ekskluzywna zawartość gry może być dostępna tylko jeśli kupisz nową grę lub wydasz 800 punktów Microsoft($9.99).

ComputerandVideoGames.com:
Warner Bros wygląda na ustawionego żeby być ostatnim wydawcą, który użyje “Online Pass” dla swoich gier, według dowodów przedstawionych przez Joystiq’a.

Blog zdołał dostać się do e-maila wysłanego przez Warner Bros do sprzedawców, który mówi, ze Mortal Kombat firmy NetherRealms Studio będzie zawierał “kod rejestracyjny jednorazowego użytku”, który umożliwia graczowi dostęp do onlineowych dodatków gry.

Według raportu, przepustka online będzie dostępna dla kupców “z drugiej reki” z Xbox Live’a i PlayStation Network.

W mailu jest napisane :

“Mortal Kombat, dostępne 19 Kwietnia na platformy PlayStation 3 i Xbox, zawiera kod rejestracyjny jednorazowego użytku, który daje graczowi dostęp do wszystkich onlineowych trybów w grze. Gracze, którzy nie maja kodu dostaną darmowego 2-dniowego triala rozgrywki sieciowej, natomiast później będą mogli kupić dodatki online za 800 punktów Microsoft na Xbox Live Marketplace i za $9.99 na PlayStation Network.”

Ogłoszone jest, ze WB nie wyda przepustki online w materiale promocyjnym ani nawet w “gamer’s boxie”.

Plotki sugerują także, że F.E.A.R 3 i Batman Arkham City będą korzystać z “Online pass”, natomiast w przypadku poprzednika do rozgrywki multiplayer a w przypadku Batmana do jakiegoś rodzaju ekskluzywnych zawartości.

WB na swojej oficjalnej stronie sprecyzowało kilka pre-orderowych bonusów dla gry Batman:Arkham City .

Źródło:CVG Joystiq

Jedna odpowiedź na „Arkham City będzie używał “Online Pass” dla ekskuzywnych materiałów ?”