Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Dax Ginn odpowiedział ostatnio na parę pytań dotyczących gry Batman: Arkham City, zadali je dziennikarze brytyjskiego czasopisma XBOX World360. Oto co miał do powiedzenia Dax odnośnie trybu detektywistycznego w grze oraz na temat różnych terenów znajdujących się w mieście.

„Kiedy myślimy o wszystkich rzeczach, które stwarzają ‘możliwość wcielenia się w postać Batmana’ to myślimy, że jedną z największych zalet jest to, że nie jesteśmy jedynie usatysfakcjonowani z tego, że możemy pobić ludzi czy polatać sobie po mieście. Chcemy zająć się również jego detektywistyczną stroną. Są to niespodziewane elementy, które naprawdę intrygują i mają swój wpływ na unikalny potencjał rozgrywki.
Wszystko co jest pod gołym niebem jest otwarte dla gracza od samego początku. Możemy iść gdziekolwiek chcemy. Było to dla nas emocjonalne uczucie, które chcieliśmy przekazać:  jesteś Batmanem, więc możesz robić co chcesz. Jest to poczucie, którego Arkham Asylum na pewno nam nie dostarczyło ponieważ była to liniowa, ciasna i napięta historia. Nadaliśmy tempo poprzez dodanie pośrednich przeciwników, służą oni nam do zwiększenia swojego doświadczenia, ale na ulicach można znaleźć również wielu innych przestępców, a ty możesz zabrać się za nich jakkolwiek chcesz.”

Ciekawe więc jak będą wyglądać Ci ‘pośredni przeciwnicy’. Jedno jest pewne, nie możemy się już doczekać możliwości walki z nimi.

Źródło: XBOX WORLD 360.

6 odpowiedzi na „Informacje od Rocksteady dotyczące gry Batman: Arkham City”

  • wchodzą ludzie na wasza stronkę , wy macie jako jedyny serwis polski najszybsze informacje o nowej grze Batman arkham citi oby tak dalej

  • Niekoniecznie obecnie jest 241 unikalnych wizyt każdego dnia 🙂 Jest o tyle ciezej, ze tematyka batmana nie cieszy sie tak wielka popularnoscia jak np. w Stanach czy Wielkiej Brytanii 🙂 Miejmy nadzieje, ze Arkham City zmieni to wszystko:)

  • rozumiem, tylko niestety wydaję mi się(i chyba tak jest) że prawie nikt nie wchodzi już na tą stronę 🙁

  • Mam drobny problem techniczny z tamtym artykulem, musicie dac mi jeszcze chwile czasu bo stracilem artykul i przygotowywany jest raz jeszcze 🙂 Wybaczcie za opoznienia ale czasem nie mamy wpływu na niektore sprawy 🙂

  • kiedy bedzie caly wywiad???

  • super artykuł kiedy następne
    ?