Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Dziś PC FORMAT opublikował bardzo ciekawą informację odnośnie gry Batman: Arkham City w wersji na PC. Zapraszamy was do dalszej części newsa po więcej informacji.
PC FORMAT:
Mamy dobre wiadomości dla graczy mających zamiar zagrać w Batman: Arkham City na PC. Na ostatnim spotkaniu dziennikarzy zorganizowanym przez Warner Bros udało nam się wyłudzić parę informacji dotyczących wersji PC.
Widzieliśmy Arkham City na dużym ekranie – w końcu to Warner Bros – i wyglądało to niesamowicie nastrojowo, posiadało wiele szczegółów (bez anty aliasingu, ale nie powinno być to zaskoczeniem) i mroczny styl Mrocznego Rycerza. Dax Ginn, przedstawiciel Rocksteady podczas spotkania pokazał nam pierwszy rozdział Arkham City, w międzyczasie mówiąc na temat gry w wersji PC: „Jeśli posiadasz potężny sprzęt i włączysz grę na pełnych detalach wszystko to będzie wyglądać przepięknie.”
Nie jest to jakaś specjalnie wstrząsająca wiadomość. Wiemy również, że gra będzie wyglądać niesamowicie na większości platform, gdyż napędzana jest ona najnowszą wersją silnika Unreal Engine 3.
Postanowiliśmy się dowiedzieć czegoś więcej od Dax’a Ginn’a: „Zawsze byłem graczem konsolowym, ale ta gra sprawia, że chce zostać graczem PC. W studio najczęściej gramy w grę na PC i wygląda to po prostu niesamowicie… Staramy się wyprodukować inne wersje [360 i PS3] równolegle, ale wersja PC ma swoje własne życie.
Rocksteady Studios obiecało odpowiednie, lecz do tej pory niewyjaśnione, uwagi dotyczące gry w wersji PC. „Własne życie” PC jednak nie będzie posiadać ekstra funkcji, ale właściciele komputerów z dobrym sprzętem powinni być przygotowani na cos bat-tastycznego.
Czy nie byłoby to szokujące, gdyby gra obsługiwała DirectX 11 na samym starcie?
Źródło: PC FORMAT.

2 odpowiedzi na „Informacje odnośnie gry Batman: Arkham City na PC”