Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Na początku maja DC COMICS wyda mini-serię komiksów nawiązujących fabułą do wydarzeń dziejących się pomiędzy grą Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City. DC COMICS przekazało GameInformers informację odnośnie okładki oraz treści czwartej z serii pięciu komiksów.
Uwaga SPOILER ! Jeżeli nie jesteście zainteresowani informacjami o zbliżającej się serii to nie czytajcie dalej tego newsa.

“Mini-seria wprowadza nas do wydarzeń z gry Batman: Arkham City, nad scenariuszem pieczęć sprawuje również Paul Dini. Bramy w Arkham City zostały zamknięte, za murami miasta zastawiane są sidła na drobnych przestępców i śmiertelnie niebezpiecznych super-przestępców. Gdy bandyci walczą o przetrwanie, równie niebezpieczne siły bezpieczeństwa Burmistrza Sharpa polują na dwa rywalizujące ze sobą gangi Jokera i Dwóch Twarzy. Nie dość, że Batman musi uratować życie swoich największych wrogów to na swojej drodze musi jeszcze stawić czoła niebezpiecznej armii !”
Za scenariusz miniserii odpowiada nie kto inny jak Paul Dini, osoba która stworzyła scenariusz do pierwszej części gry Batman: Arkham Asylum. Rysunkami zajmuje się natomiast Carlos D’Anda.

Czwarty komiks Batman: Arkham City trafi do nas w lipcu tego roku w cenie 2,99 $. Natomiast premiera gry odbędzie się troche później, bo 21 października w Polsce.

Okładka komiksu numer 4

Okładka numeru 4

Źródło: GameInformers.

6 odpowiedzi na „Znamy okładkę numeru czwartego komiksu o Batman: AC”