Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Arkham CityJak wspomniano w ostatnim wywiadzie z Sefton’em Hill’em na portalu Guardian, długość gry Batman: Arkham City szacowana jest na 40 godzin! Studio oficjalnie zapowiedziało, że główna fabuła zajmie nam około 25 godzin do przejścia, natomiast misje poboczne zajmą nam 15 godzin dając przy tym pełne 40 godzin fascynującej gry w świecie Batmana!

W celu przejścia głównej historii Batman: Arkham City potrzeba ponad 25 godzin. Żeby zachęcić graczy do gry przez tak długi czas postanowiliśmy, że nie tylko postacie i fabuła będzie szła do przodu wraz z wykonanymi misjami, ale również cała mechanika gry będzie się zmieniać i adaptować do nowych sytuacji.

Misje poboczne w Batman: Arkham City są dobrym przykładem. Mamy ok. 15 godzin opowieści, która nie dotyczy głównej fabuły.

Źródło: Guardian.

9 odpowiedzi na „Batman: Arkham City oferuje 40 godzin gry!”

  • Cały wywiad wkrótce na naszym portalu 🙂

  • szczerze to ja rozgrywkę arkhamasylum miałem wydłużoną o 3 dni :mrgreen: bo w pierwszym poziomie z tymi trzema karabinami i gargulcami to jak ich pokonałem to nie wiedziałem co zrobić poleciałem do tego zabitego i chyba przez 3 dni (albo 5) chodziłem po tym pomieszczeniu wkurzony tym głosem riddlera

  • Jest możliwe że zajmie nam 40 godzin bo jeszcze będą challenge room’y tylko jestem ciekaw czy będą już umieszczone w mieście Arkham bez wchodzenia w menu na te wyzwania.

  • Ja też nie będę się spieszył ale tak sobie zażartowałem ze współczesnych graczy którzy narzekają na długość. Szczerze? W Arkham Asylum się w ogóle nie spieszyłem, łykałem klimat powoli a czas gry przedłużał mi się o te 2 dni więcej niż nowoczesnym szybkim graczom którzy się spieszą żeby jeszcze w 1 dzień ukończyć grę bo mają następną do przejścia. Nie lubię takiego podejścia no ale co pokolenie tak i mentalność się zmienia.

  • Nieeee… 😀 Ja grę mam zamiar przejść rozkoszując się każdym momentem:D więc będzie z 50 godzin:D hehe

  • Dla nas, hardcorowców całość będzie do przejścia w 30 godzin 😛

  • Ja też czekam na pojawienie się wersji kolekcjonerskiej 😀 40 godzin gry? Myślę, że to dla graczy, którzy będą szybko przechodzić grę. Wydłuży się to o kilka godzin, gdy zwiedzimy dogłębniej Arkham City:)

  • Zamówię Pre Order gdy zapowiedzą Edycje Kolekcjonerską=)

  • Nie ZAJ***** :mrgreen: Widzę że twórcy naprawde robią wszystko by sttorzyć Arcydzieło:D Oby tylko te 40 godzin było klimatyczne,wciągające i epickie przez całą gre.Ciśniesz Mroczny RycerzXD