Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Magazyn OXM zdradził kilka istotnych informacji ze świata gry Batman: Arkham City. W rozwinięciu newsa prezentuje Wam najciekawsze z nich.

Oficjalnie nie będzie żadnych pomocników w Arkham City!

Sefton Hill w ostatnim numerze OXM stwierdził, że w grze nie będą występować żadni pomocnicy tacy jak Robin czy Nightwing.

„Filozofią naszego studia jest skupienie się na jednej rzeczy i zrobienie jej naprawdę dobrze, niż zrobienie kilku rzeczy, które mogą wyjść gorzej. Ponadto, najlepszą opowieścią jaką mogliśmy dać jest historia o Batmanie, który znajduje się wewnątrz Arkham City i walczy z przestępczością na własną rękę. Nie jesteśmy całkowicie przeciwni pomocnikom, ale mając przed sobą całe więzienie (ze wszystkimi najgorszymi super-przestępcami w Gotham) przeciw Batmanowi i to co stanie się potem, naprawdę nas podekscytowało. Jest tylko on jeden przeciwko całej przestępczości.”

Nie wiadomo czy ten komentarz dotyczy również  Barbary Gordon, dawnej Batgirl aka Wyrocznia, która niedawno została ogłoszona MIA w Arkham City.

OXM zdradza informacje na temat mechaniki gry

Najnowszy numer amerykańskiego OXM zawiera również artykuł na temat paru nowych sztuczek, które Batman będzie posiadał w zanadrzu.
W wywiadzie z Sefton’em Hill’em, OXM było świadkiem, kiedy to Batman wykonywał swój nowy ruch polegający na schowaniu się pod samochodem lub w innych ciasnych otworach, często w celu zdobycia trofeum Człowieka Zagadki.
Innym ruchem jest nowe brutalne znokautowanie Bat-szponem. Ruch ten polega na przyciągnięciu przeciwnika w naszą stronę, a następnie podcięciu jego nóg i pchnięciu jego głowy wprost na podłogę, auć!
Batman również będzie mógł sabotować broń przeciwnika, dzięki czemu w momencie, gdy będą chcieli do niego strzelić, ona się zatnie.
W Arkham City będzie również występował ulepszony zdalnie sterowalny Batarang, który będzie potrafił zwolnić, zawracać oraz przyspieszać w powietrzu!
124 numer OXM potwierdził również następujące lokacje w grze: budynek GCPD, Bowery, Wonder Tower oraz Amusement Mile!

Źródło: 124 numer OXM
Źródło: Dziękujemy użytkownikowi Batmobile z arkhamcity.co.uk

5 odpowiedzi na „Brak Robina i informacje o mechanice gry Batman: Arkham City!”

 • najbardziej interesuje mnie sabotaż broni 😀

 • Na pewno będzie Gordon 🙂 co do gangu w postaci policjantów… przecież już są ex-komandosi grupa Tyger która chyba zastępuje policję w Arkham City ale mogę się mylić 😛

 • Mysle, ze bedzie to mialo zwiazek z uzywaniem bataranga. Mnie ciekawi budynek GCPD może pojawi się Gordon 🙂 No i z tego co czytam, to chyba bedzie mozna byc pod samochodem 🙂 Trzeba przyznac, ze to rozwiazanie jest naprawde niezle. Do tego może pojawi się kolejny”gang” w postaci policjantow 😀 Niczym w No Man’s Land! 🙂

 • gra zapowiada się świetnie a robin lub nightwing na pewno by to zepsuli ,robin to tylko mały pomocnik batmana a nightwing to wyrośnięty pomocnik batmana .
  według mnie gra ma 100% a z robinem lub nightwingiem spadłoby to przynajmniej o 50%.
  tylko jestem ciekawy jak batman będzie mógł sabotować broń przeciwnika. 😉 😉 😉

 • Nowe ruchy… szok. Bruce niczym Sam Fisher w skradankowych elementach, super! 😉
  Może to i lepiej, że nie ma pomocników.