Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Poniższy news omawia kilka znanych faktów na temat gry Batman: Arkham City i spekulacji na temat tego czego możemy spodziewać się na zbliżających się targach E3, które odbędą się w tym roku (6-9 czerwiec).

Co wiemy

Mroczny Rycerz powraca, a nowa gra będzie “większa” i lepsza od tego co zobaczyliśmy w Arkham Asylum. Batman: Arkham City umieszcza gracza ubranego w pelerynę i maskę pozwalając poruszać się po ulicach Gotham City. Naczelnik Arkham Asylum Quincy Sharp, został burmistrzem Gotham i przeniósł najbardziej szalonych przestępców do zamurowanej dzielnicy, która obejmuje kilkadziesiąt budynków. Nowa forteca jest pod kontrolą Hugo Strange’a – szalonego naukowca, który zna prawdziwą tożsamość Mrocznego Rycerza – i pełna jest gangów, które złożyły przysięgę wierności przestępcom takim jak Joker i Dwie Twarze.
Grę rozpoczniemy ze wszystkimi podstawowymi gadżetami Batmana. Miasto jest wypełnione zagadkami i puzzlami Człowieka Zagadki i będziemy mieć pełną swobodę w tym gdzie zabierzemy Batmana. Pomimo, że nie ma trybu wieloosobowego, Kobieta Kot będzie dla nas bardziej partnerką aniżeli przeciwnikiem… przynajmniej wnioskujemy to z tego co udało nam się poznać do tej pory.

Czego oczekujemy podczas E3 2011

Do tej pory widzieliśmy jedynie gameplay z gry Batman: Arkham City. Bądźmy przygotowani na to, że to co zobaczymy podczas E3, może nas solidnie zamurować. W rzeczywistości, nie mamy pojęcia czego możemy się spodziewać po tej grze. Tak, Sharp jest teraz przy władzy i przeniósł więzienie do całej dzielnicy Arkham, ale jakie są jego motywacje? Jaka jest jego rola? Człowiek Zagadka pojawi się w „fizycznej postaci” w grze, więc pojawienie się jego “gęby” podczas E3 ma sens. Na ostatnim demo, które widzieliśmy jedno z imion w dialogu zostało wyciszone, kto to mógł być? Nie wiemy do czego sprowadza się ogólna kampania reklamowa i dlaczego Batman prowadzi dochodzenie w dzielnicy Arkham. Nadszedł czas abyśmy się dowiedzieli.
Oczekując odpowiedzi na część z tych pytań podczas E3, można również spodziewać się ogłoszenia kolejnego przestępcy (Gdzie jest Mr. Freeze?!) oraz nowego gameplay’a pokazującego walkę Batmana z grupką zbirów. Możemy spodziewać się również różnego rodzaju zagadek związanych z Batmanem w nagłówkach wielu artykułów w internecie.

Źródło: IGN.COM

8 odpowiedzi na „Czego możemy spodziewać się po grze Batman: Arkham City na targach E3 2011?”

  • taa 😀 czekamy 🙂

  • jeszcze ostatnie pytanko dotyczące moderatorów jak nim zostać ?

  • Na pewno jezeli bedziecie chcieli to podrzuce linki do serwisow ktore relacjonuja przebiegi z E3. Niestety wymog to jezyk angielski ale z tego co sie orientuje to gry-online zawsze relacjonuja co prawda wieczorem ale maja nagrania z calego dnia:)

  • ale myślę że na kanale youtube coś znajdziecie xD

  • Z nagraniem moze byc ciezko w koncu impreza jest za granicami kraju jednak bedziemy was informowac:)

  • to świetnie ❗ ❗ ❗ ❗ ale pytanie czy nagranie z E3 zostanie pokazane na serwisie ?

  • Nie moge doczekac sie tych targow, gleboko wierze, ze dostaniemy na nich demo gry:)

  • No to czekamy 🙂