Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Jakiś czas temu oficjalna strona społeczności gry Batman: Arkham City w forumowych awatarach opublikowała przez przypadek kilka postaci, które mają pojawić się w nadchodzącej grze, był tam m.in. Pingwin, Trujący Bluszcz i Mr. Freeze. Co ciekawe awatary te w mgnieniu oka zniknęły z forum. Jednak po raz kolejny fani szukający choć by najmniejszych szczegółów na zdjęciach z gry dopatrzyli się kolejnych dowodów świadczących o pojawieniu się postaci Pingwina. Tym razem pod nóż poszły dwa awatary przedstawiające prawdopodobnie dwóch jego zbirów. Zanim przedstawię wam oba przypomnę jeszcze o ważnym dowodzie potwierdzającym pojawienie się tego czarnego charakteru w grze. Gdy cofniemy trochę czas do momentu startu oficjalnej strony społeczności gry to w bio postaci znaleźlibyśmy opis Dwóch Twarzy(obecnie postać ta została usunięta). W opisie można było doszukać się bardzo interesującej wzmianki:

(…)postanawia zwerbować połowę mieszkańców miasta Arkham w celu przygotowania się do krwawej wojny gangów przeciwko Pingwinowi(…)

Co prawda ani Rocksteady ani Warner Bros nie potwierdziły tych informacji jednak my wiemy, że w mieście Arkham rozpęta się piekło. Zwłaszcza, że gdy przeczytacie naszą zapowiedź to jest tam taki fragment, który mówi o tym, że w Arkham City gangi będą ze sobą rywalizować.

 

Źródła zaczerpnięto z:
źródeł własnych
community.batmanarkhamcity.com
arkhamcity.co.uk

3 odpowiedzi na „Kolejne dowody na pojawienie się Pingwina w grze Batman: Arkham City”

  • Premiera nie została przesunieta 🙂 Wszystko jest tak samo 18 pazdziernik dla USA a 21 dla Europy 🙂

  • G**** prawda… 18 października było od początku. Dziennikarzom się coś pop********* równo, hahaha

  • premiera Arkham City przesunięta na 18 października 🙁