Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Dopiero co informowaliśmy was o wyciekach informacji z magazynu Games Master, a już dziś do internetu trafiły kolejne wiadomości z gry Batman: Arkham City, jednak tym razem pochodzą one z magazynu PSM 3(Playstation Magazine). W gazecie możemy znaleźć duży artykuł o nadchodzącej kontynuacji gry Batman: Arkham Asylum, w którym znajduje się sporo informacji o przeciwnikach Batmana. Zapraszamy was do dalszej części newsa.

Image

– Ustawienie lokacji na mapie aktywuje bat-sygnał. „Obserwujesz horyzont i odnajdujesz Bat-sygnał promieniujący w chmurach jako znacznik.”
– Przechodząc w Tryb Detektywistyczny całe środowisko pozostaje takie same zamiast zamiany w kontury tak jak to było w Arkham Asylum.
– Kiedy wyłączasz Tryb Detektywistyczny niektóre czarne charaktery nadal są podświetlone. W tym przypadku był to jeden ze sługusów Człowieka Zagadki.
– Jego monokl jest spodem stłuczonej butelki. „Usunięcie go jest zbyt niebezpieczne, ale jemu się to nawet podoba.” – Dax Ginn.

Uwaga: Poniższy tekst może zawierać spoilery.
POKAŻ SPOILER

To nie wszystko. PSM3 twierdzi, że następujący przeciwnicy Batmana zostali potwierdzeni w grze – Dwie Twarze, Joker, Kobieta Kot, Mr Freeze, Talia Al. Ghul, Poison Ivy, Hugo Strange i Calendar Man.
Czy Mr Freeze będzie kolejnym przeciwnikiem, który zostanie ujawniony? Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu krążyły już plotki o pojawieniu się Mr Freeze i Talii Al Ghul.

Image

Źródło: Dziękujemy użytkownikowi BadBob z forum ArkhamCity.co.uk za ujawnienie informacji!

7 odpowiedzi na „Kolejne informacje z gry Batman: Arkham City!”