Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Dzisiejszy dzień to ten, który chyba każdy z fanów Batmana wpisze sobie do swojego kalendarza. Oprócz umieszczonych informacji ze świata gry Batman: Arkham City dostaliśmy również kolejne skany z magazynu GamesMaster ukazujące Pingwina. Trzeba przyznać, że robią niesamowite wrażenie. Chcecie poznać nowe szczegóły z gry? Zapraszamy do dalszej części newsa!

UWAGA! Teksty są pełne SPOILERÓW z gry!

Transport:
-Helikopter patrolujący więzienie Arkham City porównywany jest do pociągu znanego z Red Dead Redemption. Nietoperz może się go chwycić aby się przemieszczać po Arkham City.
Gangi/Wojny Frakcji
-Gangi w Arkham City nie są “tak dynamiczne jak RTS”.
-Zmiany w środowisku można porównać do tych znanych z Arkham Asylum po działaniach Trującego Bluszczu. Jeżeli jakiś gang przejmie kontrolę nad danym terenem to zmieni się jego charakter.
-Wojny gangów nie są systemem gry, jest to system narracji.
Człowiek Zagadka
-Batman przesłuchuje jednego ze zbirów Człowieka Zagadki, to ujawniło trzy trofea na mapie: jedno łatwe, jedno umiarkowane i jedno ciężkie.
-Pierwsze trofeum wymaga kopnięcia kogoś w locie przez drewniany plot.
-Człowiek Zagadka komunikuje się z tobą potem za pomocą projekcji i pokazuje, gdzie znajduję się zakładnik.
-“Komora strachu sama w sobie jest rodem ze Studni i Wahadła, wszystkie gigantyczne ostrza i elektryczne panele podłogowe”
Pingwin
– Pierwsza misja z udziałem Pingwina polega na uratowaniu policjantów z jego ‘muzeum’.
– Pingwin ma cwaniacki akcent.
– Przykładowe kwestie Pingwina brzmią: “Jesteś tutaj dla policjantów Batmanie czy… dla mnie?” -“Jeśli ktoś coś czegoś chce, lubię o tym myśleć, idę po to… i jeżeli tego nie mam, zdobędę to.”.
– Pingwin następnie daje rozkaz do ataku.
– Zbiry rzucają w Batmana różnymi rzeczami, które po chwili wracają w ich kierunku.
Crime Alley/Park Row
– Wracając do bocznych uliczek za Teatrem Monarch, dialog z oddziałem Tyger i Dwoma Twarzami(redaktorom chodziło chyba raczej o Hugo Strange’a).
“Co czujesz, Wayne, stojąc w miejscu, gdzie zginęli twoi rodzice? Jesteś smutny? Pełny gniewu? A może ten strój tłumi twoje uczucia? Ukrywasz swoje prawdziwe ‘ja’, jesteś niezwykłym gatunkiem – czekam na twoją porażkę.”
– W zaułku leżały kwiaty, kliknięcie na nie sprawiło, że Batman klęknął składając cichy hołd dla swoich rodziców. W tle swoją rolę odegrała muzyka.
Bliźniacy Abramovici.
– Jeden z uzbrojonych sługusów Jokera i jeden ze złoczyńców Pingwina byli wcześniej syjamskimi bliźniętami. Wołano na nich “Bliźniaki Abramovici”.
Image

Źródło: www.arkhamcity.co.uk
www.arkhaminfo.com