Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Okładka magazynu PSM3Trzeba przyznać, że dzisiejszy dzień obfituje w dużą ilość informacji z gry Batman: Arkham City. Postanowiłem zrobić dla was gorące podsumowanie. Na pierwszy ogień pójdzie wiadomość z ostatniej chwili, otóż mamy pierwsze oficjalne zdjęcie Pingwina, które pochodzi z okładki specjalnego numeru gazety PSM3.

 

 

Okładka magazynu PSM3

Oficjalna strona facebook gry Batman: Arkham City dostarczyła nam zdjęcie Joker’s Carnival challenge map. Tak dla jasności jest to specjalna mapa, która zostanie dodana do egzemplarza gry kupionego w sklepie Gamestop. Trzeba przyznać, że robi niesamowite wrażenie i jest podobna do Crime Alley challenge map znanej z gry Batman: Arkham Asylum. Charakterystyczne są zwłaszcza samochodziki i figurki żołnierzyków, które widzieliśmy na jednym ze zdjęć z gry:

Batman przed wejściem do kryjówki Jokera.

Joker’s Carnival challenge map:

Batman przed wejściem do kryjówki Jokera.

Serwis IGN.COM opublikował bardzo ciekawą informację z gry Batman: Arkham City odnośnie prawdopodobnego pojawienia się Robina w grze. Według w/w portalu nadchodzący tytuł naszpikowany będzie sporą ilością dodatków tzw. “EASTER EGG”. Jednym z najbardziej interesujących, który widzieli w grze redaktorzy jest plakat nawiązujący do cyrku “Big Gotham Circus” i przedstawienia, które się w nim odbywało(Flying Grayson Show), to właśnie w nim wydarzyła się wielka tragedia Robina.
W komiksie Bruce Wayne wybrał się na przedstawienie do cyrku, gdzie stał się świadkiem strasznego wypadku, który przeżył tylko syn Grayson’ów. Bruce zaadoptował osieroconego chłopca, który zadebiutował później jako Robin u boku alter-ego swojego opiekuna, tworząc razem z nim “Dynamiczny Duet”.
Plakat może więc być dowodem na pojawienie się Dick’a Grayson’a w grze, ale może być również zapowiedzią pojawienia się tej postaci w trzeciej części gry. W końcu jest wielce prawdopodobne, że pojawi się kolejna gra studia Rocksteady. A jak będzie naprawdę? Dowiemy się w dniu premiery gry Batman: Arkham City. 😉

Plakat.

 

Na koniec pragnę zaprosić was na nasze forum, gdzie publikujemy zdjęcia ze skanów gazet 🙂

Źródła: IGN.
Źródła: Facebook.

4 odpowiedzi na „Pierwsze oficjalne zdjęcie Pingwina i wiele, wiele innych!”

  • To smutne no ale dam temu szansę 😛 może najpierw zobaczymy Robina młodego a dopiero potem Nightwing :3 wiem, przeczy to trochę ale co ja poradzę, nie znoszę drozdów 😛

  • No niestety Jaruto to może przeczyć Twojej teorii w koncu plakat przedstawia anulowane przedstawienie, wiec to raczej bedzie Dick Grayson w młodym wieku 🙂

  • Ja dalej się upieram, że to będzie Robin który został potem Nightwingiem.
    Czy mapa będzie dostępna w Polsce… nie liczyłbym na to tak mocno. Nic nie wiadomo w tej sprawie póki co.

  • Riko świetne podsumowanie!!!!!!! 😛 Ciekawy jestem czy faktycznie Robin pojawi sie w grze. A czy ta mapa bedzie dostepna w Polsce?