Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

„Nadal widzę żywy obraz w moich myślach, sposób w jaki mogłoby się to skończyć. Batman unosi swą pięść w ostatnim żałosnym akcie desperacji, dzielna przysięga umiera w momencie, gdy zgniatam jego ciało zabierając z niego życie. A nad tym wszystkim słychać mój śmiech krążący wokół jego połamanych kości.”
Są to pierwsze słowa wypowiedziane przez Jokera w komiksie DC Batman: Arkham City. Historia, która jest prequelem do gry, ma właśnie premierę w księgarniach w USA. Scenarzysta Paul Dini, który napisał fabułę również do Arkham Asylum i Arkham City wykonał kawał dobrej roboty zbierając ostatnie momenty z Arkham Asylum i tworząc z tego całkowicie nowy wątek. Nie chcę zdradzać fabuły tej opowieści, ale historia w tej serii komiksowej finalnie prowadzi nas do początku Arkham City. Joker oraz Dwie Twarze są zaskakująco w słabej kondycji na początku tej historii. Więcej szczegółów już nie zdradzę, być może w pewien sposób sami zdobędziecie komiks i go przeczytacie. Małe ostrzeżenie: Po przeczytaniu komiksu oczekiwanie na grę może być jeszcze bardziej nie do zniesienia 😉
Komiks ten został przepięknie zilustrowany przez Carlos’a D’Ande, grafika pracującego przy Arkham Asylum i Arkham City i można go kupić opakowanego w dwie różne wersje okładek: jedna stworzona przez D’Ande (powyżej), natomiast druga w wersji czarno-białej w stylu okładek Game Informer’s Arkham City.
Dzisiejsza premiera jest premierą pierwszego numeru będącego elementem serii składającej się z pięciu odcinków, które nie będą wydawane co miesiąc. Drugi numer wyjdzie wcześniej niż oczekiwaliśmy i będzie dostępny od 25 maja. Pomiędzy każdym numerem DC również wydaje ośmiostronnicowy, cyfrowy interludium skupiający się na wrogach Batmana. Detaliczna cena komiksu wynosi $2.99. Interludia, które jak na razie nie są dostępne, będą kosztować 99 centów i prawdopodobnie będzie można je zakupić na stronie internetowej DC, jak również ich aplikacje.

Źródła: Game Informer.

2 odpowiedzi na „Pierwszy numer komiksu o Arkham City w ocenie serwisu Game Informer!”