Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Wielu ludzi zastanawiało się czy Pingwin pojawi się w grze. Mieliśmy w sumie bardzo wiele poszlak odnośnie pojawienia się tej postaci w nadchodzącym sequelu Batman: Arkham Asylum. Ciągle jednak brakowało nam potwierdzenia, aż do dzisiaj. Dzięki użytkownikowi Arpeggios z zaprzyjaźnionego z nami brytyjskiego forum, w końcu dostaliśmy potwierdzenie pojawienia się tej postaci. Chciałbym przytoczyć kilka zdań z magazynu PLAY, dla którego wypowiedział się Dax Ginn.

 

“Będzie on na pewno jednym z najgorszych przeciwników, z którymi przyjdzie nam stawić czoła, po rozwiązaniu jednej z zagadek Człowieka Zagadki. Pierwszym rozkazem, jaki wyda Pingwin swoim podwładnym będzie zabicie Batmana – jak przystało na złoczyńce. Pingwin zawsze przedstawiany był dość arystokratycznie, jako dżeltelmen, który ma manię wielkości. Zrobiliśmy z niego naprawde straszną i przerażającą postać, która ciągle ma złudzenie wielkości. Ubiera się dobrze, ale w złym guście i to odzwierciedla jego okrucieństwo. Brutalny koleś, ale z ciągłą fascynacją do kolekcjonowania, którą widzieliśmy przez lata”.

Nie tylko Pingwin został wspomniany w magazynie, również Kobieta Kot miała swoje pięć minut w artykule:

Stosunek wobec Seliny Kyle jest bliższy, niż kiedykolwiek wcześniej; świetna Eartha Kitt z kultowego serialu lat 60.: silna, pewna siebie, sexowna i niezależna. Najwierniejsi fani komiksów zauważą, że Kobieta Kot z Arkham City została stworzona na podstawie okładek z trzeciej serii “Kobiety Kot” Adama Hughes’a, Rocksteady miało nadzieję, że ludzie to dostrzeżą.

Źródło
www.arkhaminfo.com
www.arkhamcity.co.uk – dziękujemy użytkownikowi Arpeggios za udostępnienie informacji.

Jedna odpowiedź na „Pingwin i Kobieta Kot w oczach Rocksteady!”