Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Dax Ginn z Rocksteady ujawnił w Austalian Sunday Herald kilka informacji o gangach i przeciwnikach w Batman: Arkham City. Według tej gazety postacie, które na pewno pojawią się w grze to: Joker, Harley Quinn, Dwie Twarze, Kobieta Kot, Mr Freeze, Czarna Maska, Zsasz, Calendar Man, Hugo Strange, Człowiek Zagadka, Wyrocznia, Alfred i Pingwin. Mamy więc kolejne potwierdzenie pojawienia się: Czarnej Maski i Mr. Freeze. Nie wiadomo jednak skąd gazeta wziąła te informacje odnośnie postaci i czy pochodzą one na pewno z wywiadu z Dax’em Ginn’em. W rozwinięciu newsa prezentujemy wam najnowsze informację ze świata gry jako pierwsi w Polsce.

Łatwo jest poznać, która siedziba i sługus należą do poszczególnych przeciwników, wszystko dzięki kostiumom i dekoracji. Przykładem tutaj może być Dwie Twarze: Sąd należący do niego jest w połowie zrujnowany, w połowie nietknięty zupełnie jak jego twarz.
Słudzy Jokera są upodobnieni do klaunów i zachwycająco przerażający. Siedziba Człowieka Zagadki oczywiście jest udekorowana w zagadki (Powinien zwolnić dekoratora wnętrz, który zasugerował mu elektryczną podłogę oraz obracające się ostrza, zwisające z sufitu).

“Różnice między gangami nie są kosmetyczne. Chcieliśmy mieć pewność, że wszyscy będą czuli się różni”, powiedział Ginn.
Joker nie ma zbyt wielkiego talentu do rekrutacji, więc zaciągnie każdego.”
“Dwie Twarze jest kimś więcej niż tylko jego charyzmą, kult jego osobowości jest mocno związany z prowadzeniem jego gangu. Natomiast grupa Pingwina jest wyposażona w jego kolekcje różnego rodzaju, którą przetrzymują w muzeum. Jedną z tych kolekcji jest ciężka artyleria, więc kiedy dojdzie do walki z jego przestępcami na ulicy spodziewaj się tego, że będą wyposażeni w niebezpieczną broń”
Żeby poinformować was o najświeższych informacjach dotyczących postaci, które pojawią się w grze, oto przykłady z tych, które na pewno tam będą: Joker, Harley Quinn, Dwie Twarze, Kobieta Kot, Mr Freeze, Czarna Maska, Zsasz, Calendar Man, Hugo Strange, Człowiek Zagadka, Wyrocznia, Alfred i Pingwin.

Pojawiła się również lepsza jakość zdjęcia Pingwina:

Image
Źródło: Australian Sunday Herald
Specjalne podziękowania dla Arpeggios za opublikowanie informacji.

6 odpowiedzi na „Rocksteady opowiada o gangach i bandziorach Pingwina! Lepsza jakość zdjęcia Pingwina!”

  • bo to są bracia syjamscy 😉

  • Ten bandzior Pingwina przypomina mi tego od Jokera. Obaj nie mają jednej ręki (ten prawej, a tamten lewej) i mają tatuaże związane z Rosją.

  • Chodzi mi o to wyżej 😛

  • To coś na szyi Pingwina to szalik zapewne 🙂

  • Tez mnie zaciekawiła, tak samo jak “to coś” na szyi Pingwina i jego zbite szkiełko:P

  • Ten pachołek Pingwina ma jakąś kosę? Przypomina mojego sąsiada 😆