Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć nowe zdjęcia Pingwina. Dziś mamy dla Was kilka szczegółów na jego temat.
W artykule brytyjskiego czasopisma PSM3, Dax Ginn mówi o tym, ile DC dało, im swobody podczas tworzenia charakteryzacji najbardziej popularnych przestępców oraz o tym, że krępa sylwetka Pingwina w stylu Oswald’a Cobblepot’a jest „paskudnym kawałkiem roboty.”
Jest to zauważalna różnica – Pingwin zamiast trzymać tandetną fifkę z papierosem, trzyma grube cygaro, monokl został zastąpiony denkiem butelki, co wg. Dax’a Ginn’a jest „zbyt niebezpieczne, żeby go usunąć – ale podoba mu się to”. Wygląda też na to, że w gardle ma chirurgicznie wszczepiony pewnego rodzaju syntezator mowy – czyżby była to delikatna anty-nikotynowa wiadomość od Rocksteady?
Jednakże, najbardziej kontrowersyjną różnicą jest portret Pingwina jako dziwnego staruszka. Zamieszkujący Muzeum Historii Naturalnej w Gotham City, Pingwin przedstawia się Batmanowi jako „ktoś w rodzaju kolekcjonera” z zuchwałym londyńskim akcentem, co jest oczywiście wielką różnica w porównaniu z poprzednimi wcieleniami Oswald’a Cobblepot’a, które widzieliśmy.
Artykuł ujawnia również inne interesujące informacje na temat rozgrywki w Arkham City. Dla początkujących Batman będzie w stanie wykonać kilkakrotne uniki. W pierwszej grze przestępcy usłużnie atakowali pojedynczo zamiast atakować wszyscy naraz, ale w Arkham City Mroczny Rycerz będzie w stanie uniknąć do trzech ataków naraz!
Potężny tryb detektywistyczny z Arkham Asylum będzie ograniczony w sequelu, więc będzie używany w ten sam sposób jak w pierwszej części. „Jeśli go włączysz,” mówi Ginn, „zobaczysz istotne rzeczy, ale niezbyt wiele szczegółów, więc nie ma zbyt dużej korzyści z częstego korzystania z trybu detektywistycznego.”
Ponadto, jak przystało na najlepszego na świecie detektywa, Arkham City będzie zawierało bardziej wymagające zagadki do rozwiązania, niż serie ścieżek, którymi jedynie musimy podążać.

Źródło: IGN

Jedna odpowiedź na „Więcej informacji o Pingwinie!”

  • ciekawi mnie to czy Batman będzie mógł odbijać się od ścian w trakcie walki a Pingwin jest mocno zmieniony ale to może wyjść na plus 😉