Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Wiele spekulacji wśród fanów budziło zastosowanie bat-sygnału w grze Batman: Arkham City. Na oficjalnym forum gry Sarah May (osoba odpowiedzialna za kontakt z graczami) wyjaśniła forumowiczom jego prawdziwe znaczenie.

Domyślna pozycja Bat-sygnału prowadzi nas do rozwiązania głównej fabuły gry pokazując przy tym miejsce, gdzie Batman jest najbardziej potrzebny.
Możemy również zlokalizować go ręcznie, pomaga to w poruszaniu się w obrębie Arkham City aby przenieść swoją pozycję na mapie gry.

Podsumowując:

Bat-sygnał służy nie tylko do informowania nas o głównym wątku fabuły, gracze mogą również umieścić własny znacznik na mapie. Przypomnijmy, że gra ma być 4-5 razy większa od Arkham Asylum. Rozwiązanie to na pewno jest dość istotne i pomocne w grze. Osobiście ciekawy jestem jak ono wygląda w praktyce. Wydaje mi się, że będzie to coś w stylu znacznika znanego nam z serii Grand Theft Auto(GTA). Dzięki niemu mogliśmy swobodnie zaznaczyć sobie interesujące nas miejsce w świecie gry.

8 odpowiedzi na „Wyjaśniono zastosowanie bat-sygnału w grze Batman: Arkham City!”

  • powinno być fajnie 😛 bo w arkham asylum nie można było zaznaczać 🙁

  • też zaznaczać* 😛

  • dodatkowo można otworzyć mapkę gdzie rozgrywka jest wstrzymywana i stamtąd zaznaczać.

  • Nie “chyba” tylko “na pewno”. Zaznaczamy sobie nowe miejsce a tamten znacznik się wyłączy to tak jakby reflektor nagle zgasł i pojawił się w innym miejscu przy budynku. Stąd wiele refelktorów porozmieszczanych w Arkham City na wielu screenshotach.

  • Tak, ale tutaj chodzi chyba o to co napisalem. Będzie to wyglądać to tak jak napisałem, coś ala znacznik na mapę znany z GTA 🙂

  • tak ale była mowa o tym żę będzie można znaczyć interesujące miejsca z gry

  • To nie będzie gadżet 🙂 Bat-sygnał to integralna część gry 🙂

  • świetny artykuł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: może to będzie jakiś nowy gadget … 🙂 a premiera arkham city za 6 miesięcy