Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

AKTUALIZACJA! W rozwinięciu newsa prezentujemy Wam dwa nowe gameplaye z gry Batman: Arkham City. Jeden pochodzi z serwisu IGN.com, a drugi z Gamespot.com. Co prawda są identyczne z początku, jednak potem każda z osób, która grała w grę wybrała sobie inną ścieżkę, więc warto obejrzeć oba filmiki. Zaglądajcie do tego newsa często, ponieważ będziemy uaktualniać wideo w tym newsie,zwłaszcza to z serwisu IGN(czekamy na lepszą jakość).

IGN.COM – 20 minut

GAMESPOT.COM – 15 minut


6 odpowiedzi na „Dwa gameplaye z Batman: Arkham City!”

  • Chłopie, Batman ma podstawowe umiejętności w demku, wyobraź sobie co to będzie jak zainwestuje w nowe gadżety i zdolności w walce i skradaniu.

  • Są też miażdąco bardziej rozbudowane zagadki 💡 ❓ 😉

  • Dla mnie to najważniejsze zeby gra była porzadna i solidna.i ten gameplay zrobił na mnie lepsze wrażenie,pokazują tu więcej ulepszeń,nowości i umiejętności :mrgreen:

  • Po ty co widze na gameplay na sposób walki, kapitalny sposób nieograniczonego szybowania po mieście być może bedzie to najlepsza gra w historii. Zepsuć to może tylko jedna rzecz: brak spolszczenia. Riko miałeś pisać do dystrybutora? Bo zastanawia mnie to wszystko. Nie ma sensu jarać się tą gra jesli sie przed premierą okaże że nie ma spolszczenia. Dla 75 % graczy to jest już dyskwalifikacja.

  • Dobrze napisalem, ale poprawilem teraz sens, wiec lepiej brzmi.

  • jest błąd riko nie są identyczne ponieważ każdy gra od początku i na początku jest to samo 😀