Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Batman: Arkham City jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów roku, a wielu z nas oczekiwało czegoś nowego na tegorocznych targach E3. Mamy dla was coś interesującego… spojrzenie na nową grywalną postać, Catwoman!

Graliście w pierwszą grę. Widzieliście trailery, ale widząc ją z bliska i osobiście stwierdzicie, że gra wygląda wybitnie. Kiedy zaczyna się demo, widzimy małego Batmana na tle całego miasta. Gdy zbliżymy kamerę, aby zobaczyć więcej, zauważamy, że każdy cal terenu został wykonany do perfekcji. Animacja gry jest dwukrotnie lepsza w porównaniu do Arkham Asylum np. wiszące na ścianie plakaty o anulowaniu przedstawienia”Latających Grayson’ów, sąd, w którym to zmierzysz się twarzą w twarz z Dwiema Twarzami… oraz koty na dachu zanim pojawi się Catwoman.

Widzieliśmy Batmana nokautującego przeciwników chwytającym hakiem oraz kilka nowych ruchów, ale najważniejszą wiadomością jest Kobieta Kot. Wydaję się, że Hugo Strange schował w przechowalni garść drogocennych drobiazgów, a ludzie chcą odzyskać swoje skradzione rzeczy. Kobieta Kot prosi o pomoc Poison Ivy, aby zburzyła kanały ściekowe, ale ona w zamian chce, żeby odzyskała orchidee z przechowalni,aby to zrobić Kobieta Kot musi wykonać różnorodne ruchy. Na początku, używa bicza do pozbycia się strażników z grupy Tyger znajdujących się na zewnątrz. Z nowym systemem ruchów, skoki z użyciem uchwytów zostały ulepszone. Posiada również “bole”, które to uderzyły jednego z przeciwników w twarz. Wewnątrz budynku, Kobieta Kot musi zdobyć karty magnetyczne od ciężko uzbrojonych strażników. Jest ona jedynie śmiertelnikiem, więc nie możesz się z nimi zmierzyć bezpośrednio. Jest szybka i potrafi niezauważenie poruszać się po pomieszczeniu oraz porusza się po tunelach podłogi, aby znokautować swoich przeciwników. Posiada również „ciche nokauty”, które pozwalają na skręcanie karków za pomocą ud lub stóp i ucieczkę zanim zostanie zauważona. Może podejść do strażnika i z łatwością przeszukać jego kieszenie. Używa również trybu detektywistycznego w poszukiwaniu rzeczy, które może ukraść. Kiedy go uruchamiasz, rzeczy pożądane przez Catwoman są podświetlone na niebiesko. Kiedy wejdziesz do przechowalni, słyszymy tekst na temat tego, abyśmy byli ostrożni w tym komu powinniśmy ufać w międzyczasie widząc Kobietę Kot zgniatającą stopami orchideę Ivy.

Wreszcie, możemy zobaczyć jak deweloperzy Rocksteady używają Batmana do znokautowania ponad trzydziestu wrogów pod rząd wewnątrz więzienia. Walki na dużą skalę są jednym z wielu ulepszeń gry.

Batman: Arkham City zostanie wydane na PC, PS3 oraz Xbox 360 21 października 2011 w Polsce.

Tekst pochodzi z serwisu: ComingSoon.net

3 odpowiedzi na „Interes pomiędzy Kobietą Kot, a Poison Ivy wyjaśniony!”

  • zdawalo ci sie bo najwiecej przeciwnikow w totally insane bylo nie wiele ponad 12 tylko ze po pokonywaniu kolejnych zastepow respawnowali sie sprytnie 😀

  • W Arkham Asylum takie rzeczy też się robiło..a nie, to co w totally insane to było mordobicie a nie 30 knock-out’ów 🙂

  • Walki w wiezieniu z ponad 30 mętami. Epicko :>