Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Witam Was w tą ciepłą niedzielną noc. Przygotowałem kilka ciekawostek, które pojawiły się w internecie przez te dwa dni. Zapraszam Was do dalszej części newsa.

 

Konferencja Microsoftu jutro o godz.18:00!

Na dobry początek przypominam o jutrzejszym ważnym wydarzeniu. O godzinie 18:00(czasu polskiego) odbędzie się konferencja firmy Microsoft po, której ma zostać pokazane na żywo demo gry Batman: Arkham City! Zapraszam Was do śledzenia naszego konta na facebooku oraz specjalnie przygotowanego działu. Natomiast w tym miejscu będziecie mogli obejrzeć konferencję na żywo! Warto, więc jutro tam zajrzeć, ponieważ opublikujemy w nim linki do serwisów, które będą transmitować to wydarzenie.

Kalendarz

W sklepie Amazon można kupić ciekawy kalendarz na rok 2012 z gry Batman: Arkham City. Cena za taką przyjemność wynosi 10.08 £. Osoby zainteresowane odsyłam do sklepu.

KalendarzKalendarzKalendarz

Aktualizacja oficjalnej strony

Według informacji, które opublikowała SarahMay(osoba odpowiedzialna za kontakt z graczami) jutro w godzinach konferencji, aktualizacji zostanie poddana oficjalna strona gry. Warto, więc na nią jutro również zajrzeć. Zwłaszcza, że prawdopodobnie pojawią się nowe bio postaci, nowe zdjęcia i informacje. Wkrótce również na łamach naszego serwisu opublikujemy bardzo ciekawy artykuł, który tłumaczy już dla was Thakan. Bądźcie z nami! Będziemy was informować o wszystkim na bieżąco! 🙂

3 odpowiedzi na „Konferencja Microsoftu na E3, kalendarz Arkham City i inne informacje!”