Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Odkąd bonus został ogłoszony w marcu, fani zastanawiają się jak będzie wyglądać tryb rozgrywki. Czy będzie on naśladować pozostawione trofea po całej mapie przez Człowieka-zagadkę, tak jak w Batman: Arkham Asylum? Czy może rozrywki graczom zapewnią oddzielne mapy pełne zagadek i wyzwań? Nowy obrazek sugeruje nam, że chodzi o to drugie.

 

Szybkie spojrzenie na obrazek pokazuje nam otoczenie związane z Joker’s Fun House oraz Sionis Industries. Widać na nim zabawkę, szkieletowego żołnierza, karnawałowe światła oraz dużą liczbę złomu. Trudno wyobrazić sobie Batmana jeżdżącego elektrycznym samochodzikiem (nie zdarzyło się to nawet w Lego Batman), ale środowisko stworzone jako „Przejażdżka Jokera” może zmusić Batmana do wykonania dziwnych zadań. Co na to powiecie, studio Rocksteady? Może jakaś akcja z elektrycznym samochodzikiem? Ok, zadowolimy się pokonywaniem złych kolesi.

Dodatek można uzykać kupując grę za pośrednictwem sklepu Gamestop.com

Źródło: ComicsAlliance

 

4 odpowiedzi na „Mapa “Karnawał Jokera” w grze Batman: AC”

  • Cóż,nie mogę przyznać racji z lego batman (wiem że to gra dla dzieci 😳 ale jak siostra ma całą kolekcje….to wiecie, zresztą to gra logiczna rozwija umysł i kreatywność ) była akcja z samochodzikiem 😀

  • Dziwne, żeby mieć wszystkie dodatkowe zawartości trzeba kupić grę w Gamestop i BestBuy. Będzie to jakoś połączone w jedno czy jak?

  • Nie tylko u nas chwilowo nie ma informacji o tym dodatku. Musimy czekać na informację Cenegi, z niektórych źródeł wiem, że mają wypowiedzieć się do końca czerwca, a czy tak będzie? Zobaczymy 🙂

  • Dlaczego tego bonusu jako preorder nie ma jeszcze w Polsce? ;f żal…