Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

W dzisiejszym newsie podsumowałem dla Was najważniejsze informacje ze świata gry. Przypominamy, że jutro miejsce ma premiera trzeciej części komiksu, nawiązującego do nadchodzącej kontynuacji Batman: Arkham Asylum.

NOWA TAPETA Z CATWOMAN!

Na oficjalnej stronie gry Batman: Arkham City opublikowana została nowa tapeta z Catwoman. Dostępne są następujące rozdzielczości: 1600×1200 i 1920×1200.

Efrem Zimbalist, Jr. nie użycza głosu Alfredowi!

Według wypowiedzi Kevina Conroy’a na twitterze, Efrem Zimbalist, Jr. nie podkłada głosu Alfredowi Pennyworth’owi w grze Batman: Arkham City. Osoba ta znana jest z wcielania się w postać lokaja Bruce’a Wayne’a, w takich produkcjach jak: Liga Sprawiedliwych, The New Batman Adventures czy Batman: The Animated Series. Przypomnijmy, że Alfred będzie odgrywał w grze bardzo kluczową rolę.

 

Pozostałe wiadomości:

SarahMay potwierdziła, że 12 lipca nastąpi aktualizacja bio postaci na oficjalnej stronie. Zdradziła również, że w przeciągu dwóch tygodni dowiemy się nieco więcej o grze. Co prawda Sara nie może nic więcej na razie powiedzieć, ale według jej zapewnień uzyskamy wiele odpowiedzi na pytania fanów. Wierzymy, że chodzi tutaj o wersję kolekcjonerską gry Batman: Arkham City. Mamy nadzieję, że wkrótce również i Cenega(polski dystrybutor) zdradzi nam więcej informacji o możliwym zakupie dodatku, w postaci Robina.

Źródło: Twitter i Oficjalna strona

Jedna odpowiedź na „Nowa oficjalna tapeta z Catwoman, Efrem Zimbalist, Jr. nie użycza głosu Alfredowi i informacje ze świata gry Batman: Arkham City!”