Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

W rozwinięciu newsa prezentujemy wam kolejne interesujące wypowiedzi Seftona Hilla o grze Batman: Arkham City, które pojawiły się w internecie.

Rocksteady nie wyklucza gier z innymi superbohaterami.

“Nie będę niczego ujawniał” powiedział nam współzałożyciel Rocksteady w LA “Co napędza nas do tworzenia gier, nie mogę tego określić w danym momencie.”
“Myślę, że jest coś co inspiruje cały zespół. Niezależnie co to jest, możliwe, że stworzymy nową postać.”
Wojownik w pelerynie ma szczególne miejsce w sercu studia Rocksteady. Hill poszedł, aby porozmawiać o fanklubowej kulturze Batmana, która rozwija się w biurze.

Hugo Strange szydzi z Batmana w Crime Alley!

[UWAGA! MATERIAŁ PONIŻEJ ZAWIERA SPOILERY]
Drobiazgowe szczegóły Arkham City zawierają tajną, czytelną wiadomość dla Batmana od Hugo Strange’a, ujawnia Rocksteady.
“Jeśli spojrzymy w dół na początku widać współczesny teatr, w którym wszystko się zaczęło, gdzie Batman udał się na spektakl ze swoimi rodzicami” dyrektor Sefton Hill powiedział nam podczas wywiadu na E3 “Możesz śledzić na okrągło tył teatru Crime Alley, gdzie jego rodzice zostali zastrzeleni, można zauważyć tam wiadomość od Hugo Strange’a, (który aktualnie zna prawdziwą tożsamość Batmana) w której nawiązuje do śmierci jego rodziców.”
“Możesz rzeczywiście tam pójść i oddać szacunek swoim rodzicom; pogrążyć się przez chwilę w milczeniu ze smutną muzyką w tle, to w zasadzie bardzo emocjonujący moment gry.”
Arkham City wygląda tak spektakularnie, jak zostało przedstawione; i jest już nagradzane statuetką Game of The Show. Wkrótce pojawi się szczegółowy podgląd z gry.

Źródła: CVG i OXM.