Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Wydaje się, że jeden z założycieli Rocksteady – Sefton Hill – ma jeszcze wiele pomysłów w głowie na stworzenie Batmana 3 i dzięki bogatym w źródła materiałom, prawdopodobnie części czwartej i piątej.
„Jest tak wiele historii do opisania i jesteśmy z tego powodu bardzo podekscytowani. Nie możemy nie mieć pomysłów z tymi postaciami, jest wiele rzeczy które chcesz zrobić, rzeczy które nas ekscytują.”
CVG: Czy masz pomysły na to jak wykreować uniwersum Batmana, które stworzyłeś, w niedalekiej przyszłości? Może jakieś inne gry?
Sefton Hill: Wspaniałą rzeczą związaną z Batmanem, jest to, że w jego uniwersum jest bardzo wielu przestępców, a to pozwala nam na opowiedzenie mnóstwa historii. Będę szczery, jesteśmy bardzo skupieni przy tworzeniu tej gry[ARKHAM CITY], ale jest tak wiele opowieści w świecie Mrocznego Rycerza, które sprawiają, że jesteśmy naprawdę podekscytowani.
CVG: Czy masz już jakiś pomysł związany z tym, gdzie chciałbyś ruszyć dalej ze swoim Batmanem?
Sefton Hill: W tym momencie mój mózg jest skupiony na skończeniu tej gry. Ale zawsze jest jakaś możliwość. Nie możesz nie mieć pomysłów z tymi postaciami, jest wiele rzeczy które chcesz zrobić, rzeczy które nas ekscytują. Kluczową myślą jest to, że jeśli chcemy, aby ludzie pasjonowali się tą grą, sami musimy się nią pasjonować, musimy być pobudzeni. To prowadzi do tego, że ta gra i jej kolejne odsłony będą się miały dobrze.

Źródło: CVG.

3 odpowiedzi na „Rocksteady: Więcej historii do opowiedzenia po grze Batman: Arkham City”

  • W tej grze wcielimy się w ludzi, którzy… udają Batmanów i Jokerów. Na serio!

  • A to nie wszystko! Mają stworzyć również GOTHAM CITY IMPOSTORS!!!

  • No i świetnie, Sefton Hill zna się jak nikt inny na tworzeniu gier w branży elektronicznej rozgrywki i mimo to, że mają obecnie 97 ludzi ale za to jakich!
    W pełni im ufam, to są pasjonaci i bardzo dobrze się znają na uniwersum Batmana i wiem że Arkham City zarządzi pod koniec roku że wszyscy będą długo zbierać szczękę z podłogi.