Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

W internecie pojawiło się kilka nowych informacji z gry Batman: Arkham City. Postanowiliśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu. Przypominamy również o specjalnym dziale, który przygotowaliśmy w związku ze zbliżającymi się targami E3 w Los Angeles. Będziemy publikować w nim wiele informacji, których nie znajdziecie w newsach. Natomiast już jutro dodamy tam linki dzięki, którym zobaczycie wydarzenia zza oceanu na żywo, a teraz zapraszamy Was już do dalszej części tej wiadomości.

Tajemnicza walizka Catwoman!

Oficjalna strona Facebook gry Batman: Arkham City opublikowała dość ciekawą wiadomość na swoim koncie:
„Chodź do kici!” – Catwoman dołącza do Batmana jako grywalna postać, ale… Co znajduje się w walizce?- Oficjalna strona Facebook gry.
Odpowiedzią na to pytanie może być zdanie w artykule przygotowanym przez serwis GamesRadar:
„Puszczona scenka pokazuje Catwoman znajdującą dziwny mikrochip, który wkłada go do smartphone’a. Nie wiemy dlaczego ani w jaki sposób, ale nagle pojawia się Dwie Twarze i obezwładnia ją celując bronią w jej głowę.” – GamesRadar.
Możemy jedynie zakładać, że stało się to przed sceną w sądzie oraz w jaki sposób Dwie Twarze złapał Catwoman.

Pokazano kontrolery w kształcie batarangu!

Batman: Arkham City będzie miał swoje własne LED-owo podświetlane kontrolery w kształcie nietoperzy, firmy Power A – twierdzi portal Kotaku.
Oficjalnie licencjonowane kontrolery Batman: Arkham City na Playstation 3 i Xbox 360, będą miały LED-owe podświetlenie z możliwością zmiany na jeden z siedmiu kolorów, podwójny silnik wibracyjny oraz miękkie uchwyty. Środkowe przyciski w kształcie nietoperzy (od lewej do prawej) oznaczają: wróć, ustaw kolor podświetlenia i start. Wersja na PS3 posiada również sensor ruchu, wewnętrzną ładowaną baterię, USB RF w stylu Batmana oraz kabel USB o długości dwóch metrów. Natomiast kontroler w wersji na Xbox 360 posiada przycisk z możliwością wejścia w przewodnik Xbox i trzymetrowy kabel. Cztery światła po lewej stronie sygnalizują obecny stan baterii, natomiast cztery światła po prawej stronie sygnalizują, na którym kanale działa kontroler. Przyciski w stylu Batmana (od lewej do prawej) oznaczają: wskaźnik stanu baterii włącz lub wyłącz wybierz, włącz lub wyłącz kontroler, start i wybór koloru oświetlenia.
Kontrolery będzie można zobaczyć na stoisku Power A podczas E3 (Zachodnia Hala, 5522).

Image 

Image

Nowy obrazek przedstawiający Catwoman! (Riko)

Magazyn Game informer na swojej stronie domowej opublikował nowy obrazek przedstawiający Catwoman.

Catwoman

Źródła: Game Informer

Źródła: GamesRadar

Źródła: Kotaku

2 odpowiedzi na „Tajemnicza walizka,kontrolery w kształcie batarangu i nowy obrazek Catwoman!”

  • Nie moge niestety nic na dzien dzisiejszy powiedziec, bo nic jak na razie nie wiadomo, ale uwazam, ze to raczej bedzie do wszystkich gier. Natomiast co do sprzedazy to na razie tez nic nie wiadomo, jednak mozna je pewnie bedzie kupic w brytyjskim sklepie amazon http://www.amazon.co.uk. Z tego co sie orientuje przesylki do Polski sa za darmo.

  • a czy będą działały tylko w arkham city te kontrolery? czy we wszystkich grach?
    i gdzie będzie można je kupić ?
    sorry że tak dużo pytań ale wolę mieć pewność