Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Przedstawiam Wam kolejne podsumowanie informacji ze świata gry Batman: Arkham City. W rozwinięciu newsa znajdziecie wszystkie najnowsze informacje zebrane w jednym miejscu.

Hush w Arkham City?!

Ta plotka pojawiła się dosłownie wczoraj i zelektryzowała po raz kolejny fanów gry. Francuski serwis JVN, który również był na targach E3 w Los Angeles, opublikował informację o rzekomym pojawieniu się Hush’a podczas gry(podobno jeden z redaktorów go widział). Plotka ta wydaje się być naprawdę ciekawa, ale czy się sprawdzi? Zobaczymy! Poniżej prezentuje wam bio i art tej postaci.

Tommy Elliot(Hush) był przyjacielem Bruce’a Wayne’a z lat dziecięcych, a także jego mrocznym odbiciem. Już jako dziecko przejawiał skłonności socjopatyczne, próbując zabić rodziców, by odziedziczyć ich majątek. Plan się powiódł tylko częściowo, dzięki geniuszowi chirurgicznemu Thomasa Wayne’a. Elliot obwinił o to jego syna, Bruce’a. Wiele lat później, jako uzdolniony chirurg, Elliot uknuł skomplikowaną intrygę, by zemścić się na Batmanie. Owinął twarz bandażami, maskując wygląd i tworząc postać złowrogiego Husha. Został jednak pokonany i zdemaskowany przez Mrocznego Rycerza. Hush nadal knuje przeciwko Batmanowi, z chirurgiczną precyzją realizując swój plan zemsty. Postać ta po raz pierwszy pojawiła się w komiksie nr 609(styczeń 2003).

Kontroler Batarang – video!

Jakiś czas temu informowałem Was o pojawieniu się na targach E3 oficjalnych kontrolerów dla gry Batman: Arkham City,wyglądem przypominających batarangi. Serwis Joystiq przyjrzał się kontrolerom z bliska. Zapraszam was do wideo.

Ujawniono zawartość kasety Batman: Arkham City!

Kaseta Batman: Arkham City znaleziona na targach E3 może zawierać pewne tajemnice o nadchodzącej grze. Przypomina znane nam z gry Arkham Asylum, nagrane rozmowy z pacjentami, które zbieraliśmy po całej wyspie. Na kasecie słychać jak Hugo Strange przeprowadza rozmowę z Catwoman(Selina Kyle), która jest również więźniem Arkham City. Wygląda na to, że jego zakładniczką jest przyjaciółka Seliny, Holly Robinson. Redaktorzy znaleźli kasetę w czwartek na stole. Uwagę redaktorów przykuł zwłaszcza wygląd kasety.

Poniżej znajduje się wideo z przesłuchania i przetłumaczony transkrypt:


Transkrypt:
Kapitan grupy Tyger: Panie, znaleźliśmy więźnia próbującego włamać się do twojego biura.
Hugo Strange: Rozumiem. Zostawcie nas samych.
Kapitan grupy Tyger: Tak jest, panie.
Catwoman: Proszę, proszę… Póki żyję i oddycham, Profesor Hugo Strange. Twoje plakaty nie oddają twojego prawdziwego wyglądu. W prawdziwym życiu wyglądasz jeszcze gorzej.
Hugo Strange: Urzekło mnie to. Powiedz mi, jakie masz plany, Panno Kyle? Zakładam, że próba włamania do mojego biura nie była bezpodstawna i chciałaś odzyskać swoje rzeczy.
Catwoman: Ukradłeś mi je!
Hugo Strange: Raczej nie. Przedmioty te zostały skonfiskowane po twoim aresztowaniu.
Catwoman: Tak, jeżeli o tym mowa… Twój obóz jest niezwykle uroczy Hugo, ale myślę, że długo tutaj nie zabawię.
Hugo Strange: Ucieczka jest niemożliwa.
Catwoman: Kobiety kochają wyzwania.
Hugo Strange: Ja też.
(Wycięte nagranie)
Hugo Strange: Powiedz mi, co zrobisz, gdy cię wypuszczę? Spróbujesz uciec? Spróbujesz znaleźć skonfiskowane rzeczy? Skontaktować się z Batmanem?
Catwoman: Dlaczego powinnam się z nim skontaktować? To przez niego tutaj jestem.
Hugo Strange: Czyżby? Wierzę, że mogłabyś uciec, gdyby twoja chciwość nie przewyższała zdrowego rozsądku. Czy on przypadkiem nie chce cię teraz uratować?
Catwoman: Nie potrzebuję jego pomocy.
Hugo Strange: Tak samo jak i inni go nie potrzebują.
Catwoman: Daj spokój, chcesz gdzieś z tym iść? Wyrzuć to z siebie!
Hugo Strange: Obserwowałem Cię.
Catwoman: Widzę… Przy okazji, moje oczy są tutaj.
Hugo Strange: Bardzo zabawne. Powiedz mi, jak to jest dorastać w samotności,radzić sobie samej, robić to co konieczne, żeby przeżyć.
Catwoman: Proszę, bo się tutaj popłacze.
Hugo Strange: I Holly… Co byś zrobiła, gdybym wysłał moich ludzi po nią?
Catwoman: Dotknij ją, a zginiesz!
(Wycięte nagranie)
Hugo Strange: Czy już się uspokoiłaś?
Catwoman: Gdzie ona jest?
Hugo Strange: To zależy od twojej następnej odpowiedzi. Jeżeli miałabyś ocalić tej nocy jedną osobę, kto by to był? Holly? Czy może Batman?
Catwoman: On może sam o siebie zadbać.
Hugo Strange: Dobrze. Holly jest bezpieczna, na razie. Porozmawiajmy teraz o Batmanie.
Catwoman: Myślisz, że powiem ci coś czego jeszcze nie wiesz? Wysyłałeś przez miesiące swoich ludzi po niego. Mówił, że rozpracowujesz go.
Hugo Strange: Że tak powiem…Dobrze. Nigdy nie znałaś swojego ojca, prawda?
Catwoman: Wystarczy,Strange. To koniec.
Hugo Strange: Skoro tak mówisz.Kapitanie, masz dziewczynę na celowniku?
Kapitan grupy Tyger: Tak, proszę pana.
Hugo Strange: Zabij ją.
Catwoman: Nie!
Hugo Strange: Czy jesteś gotowa do rozmowy? Tak myślałem.Kapitanie, miej dziewczynę na celowniku.
Catwoman: Ty sku********!
Hugo Strange: Czy możemy kontynuować?
Źródła: G4TV, Joystiq, JVN

 

9 odpowiedzi na „Ujawniono zawartość kasety Batman: Arkham City, kontrolery w kształcie batarangu, Hush w grze?!”