Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Niedawno zakończył się wywiad z Sefton’em Hill’em, który w telewizji Spike TV opowiadał o grze Batman: Arkham City. Największą jednak atrakcją było pokazanie dema gry. Jeżeli nie udało się wam go zobaczyć, to poniżej znajdziecie filmik z tego wywiadu. Zapraszamy was rownież do naszego czatu, który na razie znajduje się tutaj.

4 odpowiedzi na „Zobacz nowy gameplay z gry Batman: Arkham City!”

  • Nie mówie że gameplay był zły ale przyznam ten szczegół mnie wkur****.Ale mam ogromne nadzieje do nowych przygód Mrocznego Rycerza bo Arkham Asylum był na tyle Arcydziełem i Legendą że go pokochAŁEM :mrgreen: .Pomimo mam nadzieje że macie racje i twórcy wiedzą co robią i osiągną ogromny sukces 😉 ale i tak nie ukrywam że mam maqłe obawy ale wierze w DC i licze na nich 😎

  • Nie przesadzasz czasem? To jest dopiero początek, sa potrojne ataki przeciwnikow ale nie odslonia wszystkich kart od razu lol

  • Ja jestem odmiennego zdania, gra jest o wiele lepsza. Przeciwnicy czekali, bo poziom byl najlatwiejszy. Gra jest piekna, wciagajaca i chce sie w nia grac. Samo latanie po Gotham piekne, uzycie gadzetow w walce nie do opisania.

  • Jeśli mam być szcery to czuj e się rozczrowany 😥 Przeciwnicy mieli się nie cackać i napier***** wszyscy naraz a nie ,,czekać na swoją kolej”.przeciwnicy mili być groźniejsi!!!!W walce wręcz też w tym gameplayu nie zobzczyłem żadnych nowości.Mam nadzieje że twórcy wszystko przemyślą,poprawią,dopracują i wypolerują 😯 😉 żebyśmy otrzymali Arydzieło,Legende a do tego niezwykły,solidny,klmataczny,wciągający i ZAJ***** tytuł :mrgreen: