Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

WlodygaDude z ArkhamCity.com zdradził, że w grze może być „więcej niż 50” informacji na temat postaci do odkrycia, natomiast rysunki, które towarzyszyły każdemu z opisów narysowane przez D’And’ę zostały zastąpione animacjami 3D.

WlodygaDude postanowił również wykonać dochodzenie i dowiedzieć się czegoś więcej na temat Stracha na Wróble. Po zauważeniu Dino Andrade, który użyczył głosu Strachowi na Wróble w Batman: Arkham Asylum, zadał mu parę pytań na temat prawdopodobnego pojawienia się tej postaci w sequelu. Andrade stwierdził, że nikt z nim się nie kontaktował w celu powtórzenia jego roli w Batman: Arkham City, ale to nie znaczy, że jego postać nie pojawi się w grze. Rozmowę zakończył mówiąc: „Nie stawiałbym zbyt wiele na Stracha na Wróble, ale również nie traciłbym całkowicie nadziei.”

Czyżby był to znak, że nie zobaczymy więcej Stracha na Wróble? Miejmy nadzieje, że te informacje nie zostaną potwierdzone przez Warner Bros albo Rocksteady. Wielkie dzięki dla WlodygaDude za te informacje!

Źródło: batmanarkhamcity.com

6 odpowiedzi na „Detale związane ze Strachem na Wróble + nowe informacje na temat bio postaci!”